Mintos platformai pievienojas pirmais aizdevumu izsniedzējs no Ķīnas

23.05.2017

mintosblog

Mintos ar prieku uzņem jaunu aizdevumu izsniedzēju no Ķīnas! PangMaoBao investoriem piedāvās iespēju investēt rēķinu finansēšanas aizdevumos. PangMaoBao ietilpst Zhaogang grupā – Ķīnā lielākajā e-komercijas platformā, kas saved kopā tērauda ražotājus un pircējus. PangMaoBao nodrošina piegādes ķēdes finansējumu pret neapmaksātiem rēķiniem, kas izrakstīti labi zināmiem tirgus dalībniekiem, piemēram, Amazon, Disney, DHL, Siemens un citiem.

Vidējā PangMaoBao Mintos platformā izvietotā aizdevuma atmaksas termiņš būs no 30 līdz 90 dienām. Sākotnēji investīciju iespējas tiks piedāvātas EUR un USD valūtā.

Paredzams, ka vidējā gada neto peļņa investoriem būs aptuveni 6-7%. Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies par vairāk nekā 60 dienām, PangMaoBao piedāvās atpirkšanas garantiju. Turklāt vismaz 5% no katra Mintos platformā pieejamā aizdevuma PangMaoBao paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Kopš darbības uzsākšanas 2015. gada maijā PangMaoBao ir reģistrējušies 2 300 klienti, savukārt aizdevumos līdz šim ir izsniegti vairāk nekā 27.3 miljoni eiro. 2016. gadā uzņēmums izsniedza aizdevumus 17 miljonu eiro apmērā un ieņēmumos guva 1.1 miljonu eiro.

“Pirmā aizdevumu izsniedzēja no Ķīnas pievienošanās Mintos platformai ļauj pietuvoties soli tuvāk mūsu misijai nodrošināt brīvu kapitāla plūsmu visā pasaulē, savienojot kapitāla turētājus ar tiem, kam finansējums ir vajadzīgs jau šodien. Mums ir svarīgi saviem investoriem nodrošināt plašas diversifikācijas iespējas vienā platformā. Sniedzot iespēju investēt aizdevumos, kas izsniegti pret dažām no pasaulē lielākajām kompānijām izrakstītiem rēķiniem, Mintos ir spēris kārtējo soli pareizajā virzienā,” komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.

“Pievienojoties Mintos platformai un iegūstot pieeju papildu finansējuma avotiem, mēs spēsim nodrošināt labāku servisu mūsu ārpus Ķīnas dzīvojošajiem aizņēmējiem,” atzīst PangMaoBao līdzdibinātāja un izpilddirektora vietniece Jade Chen.

PangMaoBao nodrošina visaptverošu un detalizētu kredītu novērtēšanu un riska kontroli. Lai uzlabotu riska vadību, PangMaoBao uzkrāj reāllaika datus no Zhaogang; tas norakstīto aizdevumu skaitu ir ļāvis noturēt 0% līmenī, tādējādi, investējot šajos aizdevumos, investori saskaras ar relatīvi zemu risku.

2012. gadā dibinātā Zhaogang ir Ķīnā lielākā tērauda industrijas e-komercijas platforma. Zhaogang atrodas Šanhajā, un tai ir vairāk nekā 1400 darbinieku. Uzņēmumam ir 46 filiāles visā Ķīnā un Āzijā, tai skaitā Dienvidkorejā, Vjetnamā, Taizemē un Apvienotajos Arābu Emirātos. 2015. gadā Zhaogang ieņēmumi sasniedza 14.1 miljardus Ķīnas juaņu renminbi (1.9 miljardus eiro). Zhaogang ir saņēmusi finansējumu no ievērojamām riska kapitāla firmām gan Ķīnā, gan pasaulē, tajā skaitā no IDG, Sequoia Capital, Matrix Partners China un Zhen Fund. 2016. gada janvārī uzņēmums noslēdza E sērijas investīciju piesaistes raundu 1.1 miljarda Ķīnas juaņu renminbi (151 miljona eiro) apmērā. Tā bija potenciāli pēdējā finansējuma piesaistes kārta, pirms Zhaogang tiek listēts vietējā biržā.

Zhaogang ir saņēmis augstu novērtējumu nozarē, ieskaitot šādas balvas: “2016 China’s Annual Innovation and Growth of 100 Enterprises”, “2016 Best Internet Finance Social Responsibility Award”, “Top 100 China’s Internet Companies of 2016” un citas.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums