Alfakredyt dołącza do rynku Mintos i oferuje możliwość inwestycji w produkty z Polski

Nasi inwestorzy mają obecnie jeszcze więcej możliwości inwestycji w pożyczki w euro (EUR) i złotym polskim (PLN)! Pożyczkodawca Alfakredyt właśnie dołączył do Mintos i oferuje możliwość inwestycji w krótkoterminowe pożyczki udzielane w Polsce i roczny zwrot netto do 11%.

Firma Alfakredyt powstała w 2013 r. w Polsce i od tego czasu udzieliła 150 000 pożyczek o łącznej wartości 55,5 mln euro. Oferuje pożyczki do 4000 PLN (ok. 900 EUR) i szczyci się szybką obsługą – pożyczkobiorcy mogą otrzymać środki na swoje konto w ciągu 15 minut od zaakceptowania wniosku. Szybkie wypłaty i wysoka jakość obsługi klienta pozwoliły zyskać zaufanie 43 500 pożyczkobiorców. Obecnie 89% aktywnych pożyczkobiorców firmy to stali klienci.

– Z przyjemnością dołączamy do rynku Mintos, ponieważ ma on szeroką bazę klientów, doskonałą reputację i przejrzyste zasady współpracy. Wierzymy, że ta decyzja pomoże nam zwiększyć wolumen udzielanych pożyczek i lepiej spełniać potrzeby naszych pożyczkobiorców, a jednocześnie zaoferować inwestorom z platformy Mintos możliwość inwestycji w pożyczki w PLN i dywersyfikacji portfeli pożyczkowych – mówi Aleksejs Gromovs, członek zarządu Alfakredyt.

Dostępne na Mintos pożyczki Alfakredyt z Polski mają średnią wartość ok. 400 EUR i 1800 PLN, a ich okres spłaty wynosi do 30 dni. Inwestorzy mogą oczekiwać rocznej stopy zwrotu netto z wszystkich pożyczek do 11%. Każda pożyczka Alfakredyt będzie zabezpieczona gwarancją wykupu. Ponadto pożyczkodawca zachowa na swoim koncie, w ramach odpowiedzialności własnej, 10% wartości pożyczki, dzięki czemu jego interesy będą ściślej powiązane z interesami inwestorów.

Alfakredyt korzysta ze skutecznego systemu CRM, który umożliwia całkowite zautomatyzowanie niemal 80% operacji i częściową automatyzację pozostałych procesów. Oznacza to mniejsze prawdopodobieństwo błędów i pozwala na skuteczne i ekonomiczne zarządzanie. Firma opracowała również zautomatyzowany system scoringowy, który opiera się na kilku czynnikach: bazach danych, szczegółowej, automatycznej analizie na podstawie danych historycznych (podobnej do Big Data) i osobistym doświadczeniu kadry zarządzającej. W efekcie pożyczkobiorcy mogą bardzo szybko uzyskać dostęp do środków, a Alfakredyt – podjąć właściwą decyzję podczas oceny wniosków.

Na dzień 31 grudnia 2017 r. zysk netto Alfakredyt wynosił około 188 000 EUR, a przychód netto – ponad 3,1 mln EUR. Obecnie portfel pożyczkowy netto firmy ma wartość 4,14 mln EUR.

Nie strać tej doskonałej okazji i zainwestuj w pożyczki krótkoterminowe Alfakredyt w EUR lub PLN. Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest, pamiętaj o aktualizacji ustawień.

Komentarze

Szukanie

Important

No posts found.

Podążaj za nami