AltFi balva “Investoru izvēle” 2018 – iegūsim to kopā!

08.01.2019

mintosblog

Vēl viens labs gads, vēl viens sasniegums priekšā. Balso par Mintos un palīdzi mums atkal iegūt AltFi balvu “Investoru izvēle”!

Kopš Mintos aizdevumu tirgus izveides mēs vienmēr esam ņēmuši vērā investoru intereses un komentārus, nepārtraukti pilnveidojot un uzlabojot mūsu produktu, pamatojoties uz investoru ieteikumiem. Tas ir vainagojies ar spēcīgu investoru lojalitāti, pateicoties kurai mēs 2016. un 2017. gadā ieguvām AltFi balvu nominācijā “Investoru izvēle” (People’s Choice Award). Un tagad, jau trešo reizi, mēs nepacietīgi gaidām, vai ieguldītais darbs atkal sniegs gaidītos rezultātus – uzslavas no mūsu investoriem online balss formātā.

Ja vēlreiz izteiksi savu atbalstu Mintos, mums var izdoties iegūt AltFi balvu “Investoru izvēle” trešo gadu pēc kārtas! Būsim uzvarētāji kopā – svarīga ir katra balss!

AltFi balvas ir vienas no nozīmīgākajām un prestižākajām godalgām globālajā alternatīvo finanšu jomā. AltFi publicē nozarē vadošas ziņas, ieskatus un datus par strauji augošo alternatīvo finanšu un finanšu tehnoloģiju industriju. Balvu pasniegšanas ceremonijā, kas norisināsies jau piekto gadu, tiek izceltas labākās esošās un jaunās platformas, kā arī jaunie uzņēmumi.

Balso par Mintos un ļauj savam izvēlētajam investīciju aizdevumu tirgum kļūt par uzvarētāju!

 

Komentāri