Creamfinance uzsāk darbību Meksikā

26.10.2016

mintosblog

Mehiko, Meksika – Creamfinance, Eiropas vadošais plaša patēriņa finanšu pakalpojumu sniedzējs, no 10. oktobra ir oficiāli paplašinājis savu darbību Latīņamerikā, uzsākot darbu Meksikā. Šī ir pirmā reize, kad uzņēmums uzsāk darbību citā kontinentā.

Matīss Ansviesulis, Creamfinance līdzdibinātājs un izpilddirektors, uzskata, ka paplašināšanās citā kontinentā sniedz jaunas iespējas. „Darba uzsākšana Meksikā iezīmē nozīmīgu pagrieziena punktu uzņēmuma attīstībā, jo mēs ieejam vienā no lielākajiem, visstraujāk augošajiem un daudzsološākajiem tirgiem,” viņš paskaidroja. „Degam nepacietībā iepazīt tirgus specifiku un esam gatavi sniegt ātru un uzticamu pakalpojumu saskaņā ar mūsu iespējām.”

„Meksika acīmredzami ir ļoti atšķirīga valsts no tām, kur Creamfinance līdz šim ir darbojies. Ir lieliska pieredze būt daļai no starpkontinentālas paplašināšanās,” teica Francisko De Vega (Francisco De Vega), Creamfinance izpilddirektors Meksikā. „Meksikā ir plašs patērētāju tirgus ar augstu potenciālu nozīmīgai biznesa ietekmei. Ir skaidrs, ka vajadzība pēc ātriem un uzticamiem personīgo finanšu pakalpojumiem ir liela, un ceram aizpildīt nišu, piedāvājot gudru pakalpojumu. Creamfinance jau ir guvis panākumus starptautiskā mērogā, tāpēc, balstoties uz to, paplašinām savu darbību.”

Jaunais Creamfinance birojs atradīsies Mehiko, Meksikā.

Komentāri

Meklēt

Pierakstīties

Saņemt jaunumus e-pastā

Seko mums