Dołącz do naszego webinaru z ID Finance!

18.04.2018

mintosblog

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym najbliższym webinarze z ID Finance. ID Finance to dynamicznie rozwijająca się firma, która prowadzi działalność się w obszarze usług finansowych on-line, oceny zdolności kredytowej i analityki danych. Pożyczkodawca niedawno zaoferował na platformie Mintos możliwość inwestycji w pożyczki z Kazachstanu.

Data i godzina: wtorek, 24 kwietnia, godzina 19.00 (GMT +3)

(17:00 czasu londyńskiego; 18:00 czasu berlińskiego; 19:00 czasu w Rydze)

Czas trwania: 45 minut

Uczestnicy:

– Boris Batine – współzałożyciel i CEO ID Finance

– Alexander Pak – CFO ID Finance Kazachstan

Webinar poprowadzi Celeste Skinner, Content Marketing Manager w Mintos.

W związku z umieszczeniem na platformie Mintos nowych pożyczek z Kazachstanu ID Finance podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą o branży pożyczek pozabankowych w Kazachstanie i na świecie.

Przedstawiciele firmy omówią także najnowsze wyniki finansowe ID Finance, kontynuację globalnej ekspansji grupy oraz przedstawią swoje spostrzeżenia na temat rynku finansowania alternatywnego w Kazachstanie i jego potencjału z perspektywy makroekonomicznej i inwestycyjnej.

Po zakończeniu prezentacji ID Finance odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi na żywo. Będziesz miał możliwość zadania pytań na czacie. Możesz też wcześniej przesłać swoje pytania skierowane do zespołu ID Finance na adres [email protected].

Podczas rejestracji na webinar użyj swojego adresu e-mail, z którego korzystasz na swoim koncie inwestora na platformie Mintos. Do udziału w webinarze nie jest konieczne dodatkowe oprogramowanie. Aby jakość transmisji była najwyższa, zalecamy użycie przeglądarki Chrome, Firefox lub Opera. Webinar odbędzie się w języku angielskim.

Do zobaczenia!

Zapisz się tutaj >

Komentarze

Szukanie

Important

No posts found.

Podążaj za nami