EBV Finance pievienojas Mintos un piedāvā investēt zema riska atgūstamā PVN aizdevumos

03.05.2018

mintosblog

Centrālajā un Austrumeiropā vadošais PVN atmaksas pakalpojuma sniedzējs ir pievienojies Mintos. EBV Finance piedāvā ātru PVN un akcīzes nodokļa atmaksas pakalpojumu transporta uzņēmumiem Eiropā. Tagad Tu vari investēt no dažādām Eiropas valstīm atgūstamajā PVN un gūt peļņu līdz 9%.

2009. gadā izveidotais EBV Finance ir starptautisks uzņēmums, kuru vada faktoringa ekspertu komanda. Lietuvā bāzētais uzņēmums piedāvā ātru PVN un akcīzes nodokļa atmaksas pakalpojumu transporta uzņēmumiem, kuri ir pieteikušies citās Eiropas valstīs samaksātā PVN un akcīzes nodokļa atgūšanai. EBV Finance nodrošina PVN atmaksu no 31 Eiropas valsts, bet lielākā to daļa ir no Beļģijas, Luksemburgas, Francijas, Vācijas un Austrijas.

Nodokļu atgūšanas process var būt sarežģīts un aizņemt līdz pat astoņus mēnešus, un tādējādi var tikt iesaldēts uzņēmuma apgrozāmais kapitāls. EBV Finance sniegtie pakalpojumi ir lielisks risinājums, kā nodokļu atmaksu saņemt tikai divās dienās. Pēc tam, kad EBV Finance ir apstiprinājis aizdevuma piešķiršanu, tas no pārvadātāja pārņem valstij iesniedzamo atmaksas pieteikumu. EBV Finance ir eksperts nodokļu administrācijā un nodokļu atmaksu var saņemt ātrāk, nekā to spētu izdarīt tā klienti.

“Mēs esam ļoti priecīgi investoriem Mintos aizdevumu tirgū piedāvāt iespēju investēt no dažādām Eiropas valstīm atgūstamā PVN aizdevumos. EBV Finance aizdevumu portfelis ir unikāls. Tā kā valstu atbildīgajām iestādēm ir juridisks pienākums uzņēmumiem atmaksāt PVN un akcīzes nodokli, maksājuma saistību nepildīšanas risks būtība nepastāv. Tas investoriem ļaus iegūt pievilcīgu riskam atbilstošu peļņu,” komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.

Mintos izvietotie EBV Finance aizdevumi ir vidēji EUR 1000 lieli ar atmaksas termiņu līdz deviņiem mēnešiem. No šiem aizdevumiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 9% gadā.

EBV Finance 10% no katra Mintos izvietotā aizdevuma paturēs savā bilancē, lai saskaņotu savas un investoru intereses. Uzņēmums nodrošina atpirkšanas garantiju visiem aizdevumiem, kuru atmaksa kavējas ilgāk par 60 dienām.

EBV Finance ir Baltijas valstīs lielākais PVN atmaksas portfelis. Gada laikā EBV Finance atgriež PVN vairāk nekā 80 miljonu eiro apmērā, un šis rādītājs strauji aug. 2017. gadā uzņēmuma ieņēmumi sasniedza trīs miljonus eiro un neto peļņa bija aptuveni 1,5 miljoni eiro. Uzņēmums ir strādājis ar peļņu ik gadu kopš tā dibināšanas 2009. gadā.

Kopš darbības uzsākšanas, EBV Finance ir ieguvis vairāk nekā 1200 klientu, tostarp DSV, DHL, Hellmann Worldwide Logistics un daudzas citas lielas starptautiskas transporta uzņēmumu grupas. EBV Finance sadarbojas ar labi zināmiem degvielas piegādātājiem, piemēram, Circle K, ESSO, Total un citiem.

Pašlaik EBV Finance darbojas deviņās Eiropas valstīs: Vācijā, Polijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Spānijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, un tuvākajā nākotnē plāno apgūt jaunus tirgus.

Izmanto iespēju diversificēt savu investīciju portfeli! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, lūdzu, izmaini tā iestatījumus, lai iekļautu EBV Finance aizdevumus.

Komentāri