EBV Finance se připojuje na Mintos! Můžete investovat do nízko rizikových DPH pohledávek

03.05.2018

mintosblog

Vedoucí společnost refundující DPH ve Střední a Východní Evropě se připojuje na Mintos. EBV Finance nabízí rychlé služby refundace DPH a spotřební daně přepravním společnostem v Evropě. Nyní můžete investovat do DPH pohledávek za evropskými vládami a vydělat výnos do 9 %.

EBV Finance je mezinárodní společnost vedena týmem faktoringových expertů a založená v roce 2009. Společnost sídlí v Litvě a nabízí rychlé služby refundace DPH a spotřební daně přepravním společnostem, které zažádali o navrácení DPH a spotřební daně od některé z vlád v Evropě. EBV Finance poskytuje vrácení DPH z 31 Evropských zemí. Hlavní pohledávky jsou z Belgie, Lucemburska, Francie, Německa a Rakouska.

Proces navrácení daně může být tíživý, může zabrat až 8 měsíců a vede ke zmražení pracovního kapitálu. EBV Finance je skvělé řešení pro získání refundace pouze ve dvou dnech. Jakmile EBV Finance schválí půjčku, tak převezme žádost přepravce vůči vládě. EBV Finance je specialista v daňové administraci a je schopna obdržet daňovou refundaci rychleji, než by to zvládl klient.

„Jsme rádi, že můžeme nabídnout investorům na Mintos tržišti příležitost pro investice do DPH pohledávek od evropských vlád. Úvěrové portfolio EBV Finance je unikátní. Protože vlády jsou právně povinováni vrátit DPH a spotřební daň společnosti, riziko selhání platby je prakticky neexistující. To znamená, že investor může vydělat skvělý o riziko upravený výnos,“ říká Martins Sulte, CEO a spoluzakladatel společnosti Mintos.

Průměrná půjčka zveřejněná na Mintos tržišti je ve výši 1 000 EUR s dobou splácení 9 měsíců. Od půjček od EBV Finance můžete očekávat čistý roční výnos do 9 %.

EBV Finance si ponechá na své rozvaze 10 % z každé půjčky umístěné na Mintos, aby měla stejný zájem jako investoři. Společnost zajištuje garanci zpětného odkoupení pro všechny půjčky, které jsou v prodlení více jak 60 dní.

EBV Finance má největší portfolio DPH pohledávek v baltských státech. Za jeden rok, EBV Finance refunduje více jak 80 milionů EUR a tato hodnota stále roste překotným tempem. V roce 2017 byl výnos společnosti 3 miliony EUR a čistý zisk byl okolo 1,5 milionu EUR. Společnost byla zisková každý rok od svého založení v roce 2009.

Od svého založení EBV Finance získala více jak 1 200 klientů včetně DSV, DHL, Hellmann Worldwide Logistics a mnoha dalších velkých mezinárodních přepravních skupin. EBV Finance pracuje s dobře známými dodavateli paliva, jako jsou Circle K, ESSO, Total a další.

Momentálně EBV Finance podniká v devíti státech v Evropě. Německo, Polsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Španělsko, Litva, Lotyšsko a Estonsko a plánuje vstoupit na nové trhy v blízké budoucnosti.

Využijte tuto příležitost a diverzifikujte Vaše investiční portfolio! Pokud používáte Auto Invest, tak se ujistěte, že jste změnili Vaše nastavení, aby zahrnovalo půjčky od EBV Finance.

Komentáře