EBV Finance – Septembra jaunumi

10.09.2018

mintosblog

Centrālajā un Austrumeiropā vadošais PVN atmaksas pakalpojuma sniedzējs EBV Finance ir publicējis 2018. gada pirmo sešu mēnešu neauditētos finanšu rezultātus. Uzņēmums tika dibināts 2009. gadā Lietuvā un pievienojās Mintos 2018. gada maijā. EBV saviem klientiem visā Eiropas Savienībā (ES) piedāvā ļoti ātrus PVN atmaksas pakalpojumus, un tam ir Baltijā lielākais PVN atmaksas portfelis.

EBV Finance neto aizdevumu portfelis no tā paša laika perioda pērn ir palielinājies par 172%, sasniedzot 22,4 miljonus eiro, savukārt uzņēmuma pašu kapitāla pozīcija saglabājas stabila, pašu kapitāla un saistību attiecībai veidojot 20,9%. Neto portfeļa pieaugums ir veicinājis ieņēmumu kāpumu, kas salīdzinājumā ar 2017. gada pirmajiem sešiem mēnešiem ir palielinājušies par 80%, sasniedzot 1,9 miljonus eiro. Turklāt pat pie tik strauja izaugsmes tempa EBV joprojām gūst ievērojamu peļņu, tā neto peļņas maržai sastādot 33%.

EBV finansētie atgūstamā PVN aizdevumi ir unikāla investīciju iespēja Mintos aizdevumu tirgū:

– Ņemot vērā, ka atgūstamais PVN ir prasījums pret attiecīgās valsts nodokļu inspekciju, kurai saskaņā ar ES likumdošanu ir pienākums atmaksāt PVN summu, maksājumu saistību nepildīšana ir maz ticama.

– EBV visiem atgūstamā PVN aizdevumiem nodrošina atpirkšanas garantiju.

– EBV ir piešķirts B+ Mintos reitings. Mintos aizdevumu tirgū mazāk nekā 30% aizdevumu izsniedzēju ir B+ vai augstāks Mintos reitings.

– Atgūstamā PVN aizdevumiem ir īsi atmaksas termiņi – no trīs līdz astoņiem mēnešiem.

– Līdz šim Mintos aizdevumu tirgū izvietotajiem EBV atgūstamā PVN aizdevumiem nav bijuši kavēti maksājumi un saistību nepildīšanas gadījumi.

 

Komentāri