EcoFinance paplašina savu piedāvājumu Mintos, pievienojot patēriņa kredītus

02.08.2019

mintosblog

EcoFinance bija pirmais aizdevumu izsniedzējs no Krievijas, kas pievienojās Mintos, un tagad uzņēmums Mintos investoriem nodrošinās vēl plašākas investīciju iespējas, aizdevumu tirgū uzsākot izvietot nenodrošinātus patēriņa kredītus.

2015. gadā dibinātais EcoFinance ir kļuvis par vienu no Krievijā vadošajiem patērētāju aizdevējiem augsta riska klientiem un klientiem, kam nav pietiekama pieeja banku produktiem. Līdz šim Tev bija iespēja investēt EcoFinance īstermiņa kredītos, bet no šodienas uzņēmums Mintos izvietos sava CreditPlus zīmola izsniegtos patēriņa kredītus ar vēl lielākiem peļņas rādītājiem.

EcoFinance Krievijā ir vairāk nekā 2,5 miljoni reģistrēto klientu kontu. Pēc šī gada jūnija datiem uzņēmums ir finansējis kredītus vairāk nekā 80 miljonu eiro apmērā. EcoFinance ir saņēmis Krievijas Centrālās bankas mikrofinansēšanas uzņēmuma licenci. 

EcoFinance jaunais piedāvājums Mintos

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Krievijā izsniegtie EcoFinance kredīti ir diapazonā no 20 EUR līdz 450 EUR, un to atmaksas termiņš ir līdz 60 dienām. Kredīti tiek atmaksāti divos maksājumos. Kredīti tiks izvietoti gan eiro (EUR), gan Krievijas rubļos (RUB). Paredzams, ka investoru neto peļņa gadā no Mintos tirgū izvietotajiem kredītiem eiro valūtā būs līdz 12%. Krievijas rubļos izvietotajiem kredītiem piedāvātā peļņa ir līdz 19%.

Visi aizdevumu tirgū izvietotie EcoFinance patēriņa kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ka aizdevumu izsniedzējs kredītu atpirks, ja tā atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumos, uzņēmums paturēs 10% no visiem Mintos izvietotajiem kredītiem. 

Drīzumā – vēl plašākas investīciju iespējas Krievijā

Nākotnē EcoFinance plāno palielināt Mintos aizdevumu tirgū izvietoto vairāku maksājumu kredītu klāstu, tādējādi pakāpeniski mazinot īstermiņa kredītu piedāvājuma īpatsvaru. Tie būs Krievijā izsniegti kredīti. Savukārt īstermiņa kredītu piedāvājumam ir plānots pievienot kredītus no citiem uzņēmuma darbības tirgiem.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums