EcoFinance tagad piedāvā investīciju iespējas Krievijas rubļos

13.04.2018

mintosblog

Investori Mintos aizdevumu tirgū tagad var investēt EcoFinance tiešsaistē izsniegtos nenodrošinātos patēriņa kredītos Krievijas rubļos (RUB). Jaunais investīciju produkts Mintos investoriem ļaus gūt ievērojami lielāku peļņu un palielināt diversifikāciju.

EcoFinance bija pirmais aizdevumu izsniedzējs no Krievijas, kas pievienojās Mintos aizdevumu tirgum, un tagad tas investīcijām piedāvā savus RUB aizdevumus ar peļņu līdz pat 17% gadā. Krievijā izsniegtie EcoFinance aizdevumi, kas izvietoti RUB, ir robežās no aptuveni RUB 5000 līdz RUB 30 000. Atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām garš.

Ir divi veidi, kā investēt RUB aizdevumos Mintos: pārskaitot RUB uz savu Mintos investora kontu vai arī Mintos aizdevumu tirgū samainot savu primāro valūtu pret RUB. Konvertējot EUR uz RUB Mintos aizdevumu tirgū, tiek piemērota tirgus līmenim atbilstoša komisijas maksa 0.7% apmērā. Vairāk informācijas atradīsi sava investora konta sadaļā “Iemaksa/Izmaksa/FX”.

Ievērojot juridiskās prasības un investoru intereses, investori var iegūt pieeju EcoFinance aizdevumiem, investējot Mintos OU izsniegtos aizdevumos Mintos Finance SIA, no kuriem abi ietilpst Mintos grupā. Plašāka informācija par Mintos aizdevumu tirgū izvietoto EcoFinance RUB aizdevumu finanšu struktūru ir apskatāma šeit.

EcoFinance pievienojās Mintos 2017. gada novembrī, sākotnēji investīcijām piedāvājot nenodrošinātus patēriņa kredītus eiro (EUR). Uzņēmuma apgrozījums, izmantojot Mintos aizdevumu tirgu, jau ir pārsniedzis EUR 1 500 000.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt EcoFinance Krievijā izsniegtos nenodrošinātos patēriņa kredītos Krievijas rubļos. Atceries attiecīgi atjaunināt savus Auto Invest iestatījumus.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums