EGE Finance ir pievienojies Mintos un piedāvā investīciju iespējas EUR

02.08.2018

mintosblog

Mintos aizdevumu tirgū tagad ir vēl vairāk investīciju iespēju Somijā, jo esam uzsākuši sadarbību ar EGE Finance. Tu vari investēt tā īstermiņa kredītos jau tagad un gūt neto peļņu no 9% līdz 10% gadā.

EGE Finance ir daļa no BB Finance grupas, kas tika izveidota 2006. gadā Igaunijā. Tas ir uz tehnoloģijām balstīts patēriņa kredītu aizdevējs, un tā komandu veido 70 profesionāļi visā pasaulē. Uzņēmums piedāvā īstermiņa kredītus klientiem galvenokārt Igaunijā, Somijā, Čehijā un Gruzijā, un tā galvenais birojs atrodas Tallinā.

“BB Finance grupa ir ieguvusi daudzu institucionālo un privāto investoru uzticību. Tomēr mēs nepārtraukti gribam diversificēt savus finansējuma avotus un ļaut jauniem investoriem nopelnīt, pateicoties mūsu labajiem rezultātiem. Sarunu procesā par mūsu kredītu izvietošanu aizdevumu tirgū Mintos nodemonstrēja profesionālu pieeju. Mēs vienmēr priecājamies atrast iespējas strādāt ar šādiem cilvēkiem un uzņēmumiem,” komentē BBFG izpilddirektors un līdzdibinātājs Urmo Kokmans.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Somijā izsniegtie EGE aizdevumi ir vidēji 270 EUR lieli, un to atmaksas termiņš ir līdz 93 dienām ilgs. Tu vari sagaidīt neto peļņu no 9% līdz 10% gadā.

Visi EGE aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma EGE paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.                                                            

BB Finance grupa ir izsniegusi aptuveni 650 000 aizdevumu 135 milj. EUR apmērā. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums ir piesaistījis 430 000 reģistrēto klientu. Tā neto kredītportfelis ir 13,8 milj. EUR. 2017. gadā uzņēmums izsniedza aizdevumus 30 milj. EUR apmērā, un 82% no tiem tika piešķirti klientiem, kuri šo produktu izvēlējās atkārtoti.

Kopš 2014. gada uzņēmums nepārtraukti investē tehnoloģijās. Tas ir ļāvis sasniegt vidēji 47% lielu portfeļa pieaugumu gadā. BB Finance grupa izstrādā un uzrauga savu kredītspējas novērtēšanas sistēmu, lēmumu pieņemšanas modeļus, kā arī izmanto ārējās kredītu datubāzes. Aizvadītajā gadā vairāk nekā 80% no uzņēmuma klientiem jau iepriekš bija izmantojuši tā produktus un atmaksājuši vienu vai vairākus kredītus, demonstrējot uzticamu atmaksas disciplīnu. Saistības nepildoši aizdevumi sastāda 4% no uzņēmuma kredītportfeļa Somijā.

Izmanto lielisko iespēju investēt EGE Finance īstermiņa aizdevumos EUR! Ja Tu lieto Auto Invest rīku, atceries atjaunināt tā iestatījumus, lai nepalaistu garām šo iespēju!

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums