Extra Finance, rumuński pożyczkodawca specjalizujący się w pożyczkach hipotecznych, oferuje teraz także pożyczki z gwarancją wykupu

Extra Finance to wiodący pozabankowy pożyczkodawca z Rumunii, który specjalizuje się w pożyczkach hipotecznych. Firma rozszerzyła swoją ofertę na platformie Mintos o pożyczki z gwarancją wykupu.

Nowe pożyczki Extra Finance będą dostępne na rynku Mintos zarówno w euro (EUR), jak i leju rumuńskim (RON). Ich wartość wyniesie od 5 000 do 250 000 euro, a okres spłaty 9–60 miesięcy. Średnia roczna stopa zwrotu netto dla inwestorów osiągnie poziom 10–11%. Z każdej pożyczki dostępnej na platformie Mintos firma zachowa na swoim koncie, w ramach odpowiedzialności własnej, co najmniej 10%.

Extra Finance od stycznia 2017 r. oferuje na rynku Mintos możliwość inwestycji w zabezpieczone pożyczki hipoteczne bez gwarancji wykupu, w które użytkownicy platformy zainwestowali już ponad 530 000 euro.

Extra Finance od ponad ośmiu lat prowadzi działalność w sektorze pożyczek pozabankowych i ma oddziały w dwóch rumuńskich miastach. W zeszłym roku jej przychód wyniósł 20,5 mln euro, zysk – niemal 2 mln euro, a wartość portfela kredytowego oszacowano na 14,6 mln euro.

Komentarze

Szukanie

Important

No posts found.

Podążaj za nami