FIREOF naudas atmaksas akcija ir pagarināta līdz pavasarim

14.03.2019

mintosblog

FIREOF naudas atmaksas akcija Mintos aizdevumu tirgū tiek pagarināta par vēl vienu mēnesi, un Tev būs iespēja izmantot naudas atmaksas bonusu līdz 2019. gada 14. aprīlim.

Spānijas hipotekāro kredītu aizdevējs FIREOF piedāvā naudas atmaksu līdz 2% apmērā visiem saviem aizdevumiem, kuru atlikušais termiņš ir vismaz 10 mēneši.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, Tev ir jāinvestē vismaz 100 EUR FIREOF aizdevumos. Atkarībā no FIREOF aizdevumos investētās summas tiks piedāvāta šāda naudas atmaksa:

– 1% FIREOF aizdevumos investējot 100 EUR līdz 499 EUR;

– 1,5% FIREOF aizdevumos investējot 500 EUR līdz 999 EUR;

– 2% FIREOF aizdevumos investējot vairāk nekā 1000 EUR.

Akcijai kvalificējas tikai Mintos pirmreizējā tirgū veiktās investīcijas. Lai saņemtu naudas atmaksu, pirms investīciju veikšanas Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā.

Piesakies dalībai akcijā >

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīsties ar noteikumiem un nosacījumiem.

Vairāk par FIREOF

2015. gadā izveidotais FIREOF izsniedz ar aktīviem nodrošinātus kredītus, un tā misija ir Spānijas klientiem sniegt pieeju finanšu līdzekļiem. Uzņēmums ir licencēts un auditēts, un tas kredītu produktus izsniedz ar respektablu brokeru starpniecību. Mintos ir izvietoti FIREOF kredīti vidēji 50 000 EUR apmērā ar vienu līdz piecus gadus ilgu atmaksas termiņu, un kredītmaksājumi tiek veikti katru mēnesi. Kredītu LTV koeficients nepārsniedz 45%.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums