Firma Placet Group z Estonii rozszerza swoją obecność na platformie Mintos!

Mamy wspaniałą wiadomość – Placet Group rozszerza swoją obecność na platformie Mintos. Oprócz udzielonych przez firmę pożyczek osobistych w Estonii, które były już dostępne na rynku Mintos, obecnie masz też możliwość dokonywania inwestycji w pożyczki osobiste udzielone na Litwie. Skorzystaj z tej wspaniałej okazji, aby uzyskać roczne stopy zwrotu netto z inwestycji do 9%!

Placet Group jest wiodącą firmą pożyczkową z sektora pozabankowego w Estonii. Spółka rozpoczęła swoją działalność ponad dziesięć lat temu, w 2005 roku. Swoją pierwszą markę wprowadziła na rynek litewski w 2011 roku. Do podstawowych wartości, którymi kieruje się spółka należy zadowolenie klienta, wynikające z wysokiej jakości obsługi, która jest efektywna i szybka. Dzięki tym wartościom spółka pozyskała ponad 200 000 indywidualnych klientów na Litwie.

Średnia wartość pożyczek osobistych udzielanych na Litwie przez Placet Group oraz udostępnianych na platformie Mintos wynosi około 700 EUR, przy czym wielkość udzielanych przez spółkę pożyczek na rynku zawiera się w przedziale od 50 EUR do 14 500 EUR.

Okres spłaty pożyczek wynosi od 3 miesięcy do 6 lat, przy czym najczęstszy okres spłaty to 18 miesięcy; Inwestorzy mogą oczekiwać rocznej stopy zwrotu netto do 9%.

Wszystkie pożyczki udzielane przez Placet Group objęte są gwarancją wykupu. Oznacza to, że w przypadku, gdy pożyczka nie jest spłacana przez 60 dni lub więcej, pożyczkodawca dokona wykupu takiej pożyczki. W każdej pożyczce spółka zatrzyma 10-proc. udział, w ten sposób ściślej wiążąc swoje interesy z interesami inwestorów. Placet Group może pochwalić się historią niskiej niespłacalności udzielanych pożyczek. Niespłacane pożyczki stanowią około 5% wartości jej portfela pożyczkowego.

Placet Group udzieliła na Litwie około 540 000 pożyczek o wartości 70 mln EUR. Na koniec 2017 roku jej portfel pożyczkowy netto na Litwie wynosił 9,5 mln EUR, a portfel netto całej Grupy miał wartość 25 mln EUR.

Nie przegap tej znakomitej okazji do inwestowania w pożyczki osobiste udzielane przez Placet Group na Litwie! Jeśli korzystasz z narzędzia Auto Invest, już teraz dokonaj aktualizacji swoich ustawień.

 

Komentarze