Firma TIGO Finance, jako pierwszy pożyczkodawca z Byłej Jugosłowiańskiej Republiki Macedonii, debiutuje na platformie Mintos

Kolejny kraj wchodzi na platformę Mintos! Tym razem jest to Była Jugosłowiańska Republika Macedonii, z której pochodzi firma TIGO Finance dołączająca do platformy Mintos. Dzięki dodaniu tej firmy, macie szansę inwestować w pożyczki konsumenckie z Byłej Jugosłowiańskiej Republiki Macedonii i uzyskać stopy zwrotu netto do 10%.

TIGO Finance jest firmą z sektora finansowego, która wykorzystuje innowacyjną i nowoczesną technologię umożliwiającą osobom fizycznym szybkie i łatwe mikrofinansowanie. Firma posiada wszystkie pozwolenia, a swoją działalność prowadzi zgodnie z przepisami macedońskiej Ustawy o spółkach z sektora finansowego od grudnia 2017 roku, kiedy to udzieliła pierwszych pożyczek.

Chociaż TIGO koncentruje się na udzielaniu pożyczek online, firma otworzyła też pięć oddziałów w Byłej Jugosłowiańskiej Republice Macedonii, które są strategicznie położone w najważniejszych pod względem demograficznym regionach. Firma planuje otworzyć kolejne oddziały w następnym kwartale, aby jej oferta była bardziej dostępna dla klientów.

Na platformie Mintos, TIGO planuje oferować inwestorom swoje krótkoterminowe i osobiste pożyczki ratalne. Wysokość krótkoterminowych pożyczek udzielanych przez spółkę w Byłej Jugosłowiańskiej Republice Macedonii wynosi od 35 do 325 EUR, a okres spłaty do 30 dni. Oferowane przez spółkę pożyczki ratalne mają termin spłaty do 24 miesięcy, a ich wysokość nie przekracza 1 000 EUR.

TIGO Finance z przyjemnością wchodzi na rynek Mintos, który jest unikalnym miejscem, gdzie przepływy kapitału odbywają się w swobodny i skuteczny sposób. Zważywszy na naszą zaawansowaną infrastrukturę IT, która umożliwia nam osiągnięcie maksymalnej wydajności i skoncentrowanie naszej działalności na kliencie, współpraca z Mintos pozwoli wzmocnić naszą pozycję na macedońskim rynku. Pozwoli nam to zbliżyć się o jeden krok do osiągnięcia naszego celu, którym jest stanie się najbardziej znaną marką w sektorze mikrofinansowania” – mówi Filip Dimitrovski, Dyrektor Krajowy w TIGO Finance w Macedonii.

W okresie od stycznia do końca sierpnia 2018 roku, łączna kwota pożyczek udzielonych przez TIGO Finance osiągnęła wartość 1,43 mln EUR, przy czym całkowity poziom wczesnej szkodowości, czyli brak spłaty pierwszej raty (First Payment Default – FPD) w tym samym okresie wynosił poniżej 10%. Na koniec sierpnia br. wartość netto portfela pożyczkowego Spółki wynosiła 600 000 EUR. Spółka nieustannie poszukuje możliwości wprowadzania innowacji i zwiększania swojej zdolności do zaspokajania potrzeb i oczekiwań swoich klientów.

Docelowy rynek TIGO Finance obejmuje przede wszystkim klientów, którzy często mają ograniczony dostęp do usług bankowych. Pożyczkobiorcy mogą uzyskać pożyczkę w ciągu kilku minut, gdyż spółka wykorzystuje zautomatyzowany i elastyczny system umożliwiający szybkie sprawdzenie wiarygodności kredytowej jej klientów. Tym samym, wstępną zgodę na udzielenie pożyczki można uzyskać w ciągu 30 sekund! Dzięki temu rozwiązaniu, pożyczki udzielane przez TIGO są najszybszymi pożyczkami na rynku.

Skorzystaj z tej unikalnej możliwości inwestowania w pożyczki udzielane przez firmę TIGO Finance w Byłej Jugosłowiańskiej Republice Macedonii! Jeśli korzystasz z narzędzia Auto Invest, nie zapomnij dokonać aktualizacji swoich ustawień!

Komentarze