Hiszpański pożyczkodawca, Dindin, oferuje możliwość inwestycji w swoje pożyczki konsumpcyjne

20.12.2017

mintosblog

Obecnie użytkownicy Mintos mają jeszcze większe możliwości inwestycji w pożyczki z Hiszpanii, ponieważ do platformy dołącza Dindin, hiszpańska firma z sektora mikrofinansowania. Dindin oferuje inwestorom z rynku Mintos pożyczki konsumpcyjne ze stopą zwrotu do 13% w skali roku.

Firma powstała we wrześniu 2016 r. i udziela pożyczek osobistych przez internet i aplikacje mobilne. Dindin oferuje swoje produkty pożyczkobiorcom między 23-75 rokiem życia na jednych z najbardziej korzystnych warunków na hiszpańskim rynku.

Dindin umieszcza na platformie Mintos pożyczki udzielone w Hiszpanii o wartości 50-900 euro, z okresem spłaty od 7 dni do 6 miesięcy. Firma pozwala na wydłużenie okresu spłaty za małą opłatą, jeżeli sytuacja życiowa pożyczkobiorcy uległa zmianie. Inwestorzy mogą oczekiwać zwrotu do 13% w skali roku.

Wszystkie pożyczki Dindin są zabezpieczone gwarancją wykupu. Aby ściślej powiązać swoje interesy z interesami inwestorów, z każdej pożyczki dostępnej na platformie Mintos firma zachowa na swoim koncie co najmniej 15%. Początkowo na platformie Mintos zostaną umieszczone wyłącznie pożyczki udzielane pożyczkobiorcom, którzy wcześniej korzystali z oferty Dindin.

Dindin dynamicznie się rozwija; jej portfel pożyczkowy netto wynosi obecnie 535 000 euro. Od czasu swojego powstania firma udzieliła pożyczek osobistych o łącznej wartości powyżej 2,6 mln euro i nadal zwiększa swoje wyniki. Więcej informacji o pożyczkodawcy znajdziesz w prezentacji.

Hiszpański pozabankowy rynek finansowy stale się rozwija i przyciąga uwagę klientów. Obecnie jest piątym pod względem wielkości rynkiem tego rodzaju w Europie.

Wykorzystaj tę doskonałą okazję i zainwestuj w pożyczki Dindin!

Komentarze

Szukanie

Important

No posts found.

Podążaj za nami