ID Finance gatavojas būtiskai fintech izaugsmei Latīņamerikā, tā ieņēmumi reģionā pieaug par 403%

02.05.2019

mintosblog

Eiropā un Latīņamerikā strādājošā finanšu tehnoloģiju uzņēmuma ID Finance ieņēmumi 2018. gadā sasniedza 49 miljonus ASV dolāru, kas ir par 236% vairāk nekā gadu iepriekš. Datu zinātnes, kredītspējas vērtēšanas un digitālo finanšu uzņēmums šobrīd plāno ieviest jaunus, uz tehnoloģijām balstītus finanšu produktus, centienos maksimāli izmantot tam pieejamās iespējas strauji augošajā Latīņamerikas finanšu tirgū, kurā uzņēmuma ieņēmumi 2018. gadā palielinājās par 403%.

ID Finance, kas šobrīd koncentrējas uz Spāniju, Brazīliju un Meksiku Latīņamerikas reģionā, izmanto gan tradicionālus, gan alternatīvus datu avotus, lai uzlabotu piekļuvi konkurētspējīgiem finanšu pakalpojumiem un palīdzētu klientiem izveidot savu kredītprofilu. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Barselonā, un tajā strādā vairāk nekā 400 cilvēku.

ID Finance piedzīvo īpaši spēcīgu izaugsmi Latīņamerikas reģionā, kas ir viens no pasaulē straujāk augošajiem finanšu tehnoloģiju adaptācijas tirgiem, pateicoties augstajam mobilo sakaru izmantošanas līmenim, kā arī faktam, ka ievērojamai daļai iedzīvotāju nav pietiekama pieeja banku pakalpojumiem. Saskaņā ar Pasaules Bankas datiem 61% Meksikas iedzīvotāju ir izslēgti no tradicionālās banku sistēmas, bet 40% no Brazīlijas 207 miljoniem iedzīvotāju ir iekļauti melnajā sarakstā. Šobrīd uzņēmumam Latīņamerikā ir 141 darbinieks.

Finanšu tehnoloģiju nozare Latīņamerikā piedzīvo būtisku izaugsmi,” komentē Boriss Batine, ID Finance līdzdibinātājs un vadītājs. „Šī reģiona valstīm ir raksturīga zema konkurence un ļoti plašs cilvēku loks, kuriem nav pietiekama pieeja banku pakalpojumiem. Jaunā, tehnoloģijās zinošā paaudze, kas lielā mērā ir izslēgta no tradicionālajiem finanšu produktiem, piedāvā ievērojamas iespējas finanšu tehnoloģijām.

ID Finance klientu bāze strauji aug – katru nedēļu tai pievienojas aptuveni 20 000 jaunu lietotāju, un klientu saglabāšanas rādītājs ir 90%. Uzņēmuma izstrādātā riska vadības sistēma izmanto mašīnmācības un augsta līmeņa datu zinātnes metodes, lai uzlabotu piekļuvi finanšu pakalpojumiem. ID Finance izmanto arī tādas jaunās tehnoloģijas kā uzvedības biometrija un uz mākslīgo intelektu balstītu krāpšanas riska vērtēšanu, lai samazinātu saistības nepildošu aizdevumu īpatsvaru.

Mēs esam gandarīti par mūsu līdzšinējo progresu un tagad plānojam agresīvu paplašināšanos, diversificējot savu produktu klāstu ar papildu aizdevumu produktiem, naudas pārvedumiem, kredītu pārraudzību un finanšu pratības instrumentiem. Šogad mēs Latīņamerikā plānojam izsniegt sešas reizes vairāk aizdevumu, kā arī uzlabot zīmola atpazīstamību,” atklāj Boriss Batine.

Saskaņā ar Goldman Sachs datiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem nākamo desmit gadu laikā aplēstais ieņēmumu apjoms Brazīlijā sasniedz 24 miljardus ASV dolāru, un daudzsološākie segmenti ir maksājumi, aizdevumu izsniegšana un personiskās finanses. Savukārt finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumu akselerators Finnovista prognozē, ka nākamās desmitgades laikā finanšu tehnoloģiju uzņēmumi varētu aizņemt līdz pat 30 procentus no Meksikas banku tirgus.

Lieliskas ziņas – ir samazināta valūtas konvertācijas maksa MXN aizdevumiem

Aprīļa sākumā ID Finance sāka piedāvāt Meksikā izsniegtus īstermiņa aizdevumus. Ar prieku informējam, ka tagad investēt Meksikas Peso (MXN) izvietotos aizdevumos ir vēl vienkāršāk, jo komisija valūtas maiņai no eiro (EUR) uz MXN ir samazināta uz 1,25% vienā virzienā. Tas nozīmē, ka turpmāk Tu no savām investīcijām vari iegūt lielāku neto gada peļņu. Ceram, ka novērtēsi šo jauno likmi! Pašlaik ID Finance un Credilikeme piedāvā Meksikas peso izvietotus aizdevumus ar 18% gada procentu likmi. Mēs sagaidām, ka drīz tiks pievienoti jauni aizdevumu izsniedzēji no Meksikas. Apskati pieejamos aizdevumus šeit.

 

Komentāri

Meklēt

Pierakstīties

Saņemt jaunumus e-pastā

Seko mums