Igaunijā bāzēts aizdevējs Placet Group paplašina savu piedāvājumu Mintos!

22.11.2018

mintosblog

Mums ir lieliski jaunumi – Placet Group ir paplašinājuši savu piedāvājumu Mintos, dodot Tev iespēju investēt ne tikai līdz šim aizdevumu tirgū pieejamajosos Igaunijā izsniegtos patēriņa kredītos, bet arī Lietuvā izsniegtos patēriņa kredītos. Izmanto šo lielisko iespēju, lai gūtu neto peļņu līdz 9% gadā!

Placet Group ir vadošs nebanku finanšu aizdevējs Igaunijā. Uzņēmums darbību uzsāka pirms vairāk nekā dekādes – 2005. gadā, un 2011. gadā tas izveidoja savu pirmo zīmolu Lietuvā. Viena no uzņēmuma pamatvērtībām ir klientu apmierinātība, kuru nodrošina kvalitatīvs, efektīvs un ātrs pakalpojums. Šie uzstādījumi Placet Group Lietuvā ir ļāvuši piesaistīt vairāk nekā 200 000 unikālo klientu.

Placet Group Mintos izvieto Lietuvā izsniegtus patēriņa kredītus vidēji 700 EUR apmērā, bet kopējais uzņēmuma piedāvāto kredītu diapazons aizdevumu tirgū ir no 50 EUR līdz 14 500 EUR.

Atmaksas termiņš ir trīs mēneši līdz seši gadi, taču visbiežāk tie ir 18 mēneši. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 9% gadā.

Visi Placet Group kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ka uzņēmums kredītu atpirks, ja tā atmaksa kavēsies vairāk nekā 60 dienas. Turklāt, lai nodrošinātu savu un investoru interešu sasaisti, uzņēmuma līdzdalība aizdevumos būs 10%. Līdz šim Placet Group ir bijuši zemi kavētu maksājumu rādītāji. Kredītu ar kavētu atmaksu īpatsvars uzņēmuma kredītportfelī ir aptuveni 5%.

Placet Group kopš 2007. gada tas Lietuvā ir izsniedzis aptuveni 540 000 kredītu 70 milj. eiro apmērā. 2017. gada beigās tā neto kredītportfelis Lietuvā sasniedza 9,5 milj. eiro, savukārt grupas neto portfelis bija 25 milj. eiro.

Nepalaid garām lielisko iespēju investēt Placet Group Lietuvā izsniegtos patēriņa kredītos! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums