IuteCredit izbeidz aizdevumu atpirkšanu no Mintos investoriem

19.05.2020

mintosblog

IuteCredit Europe AS, IuteCredit Group mātesuzņēmums, ir reģistrējies Mintos kā investors un ir beidzis meitasuzņēmumu aizdevumu atpirkšanu no Otrreizējā tirgus.

IuteCredit izpilddirektora Tarmo Silda paziņojums

Dārgie Mintos investori,

Pandēmijas laikā mēs nolēmām radīt papildu likviditāti pēcpārdošanas tirgū un dot mūsu investoriem izvēli atpirkt mūsu meitasuzņēmumu aizdevumus no Otrreizējā tirgus. Tā kā mēs visi tagad atgriežamies pie “jaunā normālā”, mēs arī esam nolēmuši pārtraukt atpirkšanas piedāvājumu.

Mūsuprāt, ir iepriecinoši un pozitīvi, ka Mintos investori ir izrādījuši uzticību IuteCredit, jo nav bijusi interese par aizdevumu atpirkšanu. Tas liecina, ka investori uzticas tam, ka tie varēs atgūt savus aizdevumus ar atdevi saskaņā ar noteikto grafiku.

Tarmo Silds

IuteCredit Europe izpilddirektors

Par IuteCredit

IuteCredit – dibināts 2008. gadā – ir vadoša Eiropas personīgo finanšu kompānija. Grupa ir specializējusies patēriņa kredītos, izmantojot sev 100% piederošos meitasuzņēmumus, izmantojot pašu un aizdevuma kapitālu. IuteCredit šobrīd apkalpo klientus Moldovā, Albānijā, Ziemeļmaķedonijā, Kosovā un Bosnijā un Hercegovinā.

IuteCredit aizdevumu produkti ir nenodrošināti patēriņa kredīti ar 1 līdz 36 mēnešus ilgu termiņu un ar automašīnu nodrošināti kredīti ar termiņu līdz 60 mēnešiem.

IuteCredit misija ir radīt nepārspējamu pieredzi personīgo finanšu jomā, pārsniedzot klientu gaidas.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums