IuteCredit paplašina investīciju piedāvājumu ar auto kredītiem no Moldovas!

12.04.2019

mintosblog

IuteCredit – aizdevumu izsniedzējs, kas pievienojās Mintos 2017. gada jūnijā, atkal paplašina savu klātbūtni aizdevumu tirgū, šoreiz pievienojot jaunas investīciju iespējas Moldovā izsniegtos auto kredītos!

Kā zināms, pagājušā gada maijā IuteCredit Moldova Mintos aizdevumu tirgum pievienoja Moldovā izsniegtus patēriņa kredītus. Savukārt turpmāk Tu varēsi investēt arī Moldovā izsniegtos auto kredītos.

Jaunie aizdevumi paplašinās līdz šim Mintos pieejamo IuteCredit investīciju produktu klāstu no Albānijas, Moldovas, Kosovas un Maķedonijas. Kopš sadarbības uzsākšanas ar Mintos, IuteCredit kredītos ir investēti 25 miljoni eiro.

IuteCredit – viens no vadošajiem tirgus dalībniekiem Moldovā

IuteCredit grupa darbību Moldovā uzsāka 2008. gadā. Šobrīd tā ir viena no alternatīvā finanšu tirgus līderēm valstī ar neto kredītportfeli 29 miljonu eiro apmērā (2019. gada janvāra beigu dati)

2018. gadā uzņēmums Moldovā izsniedza kredītus vairāk nekā 40 miljonu eiro apmērā. Vidusmēra IuteCredit Moldova aizņēmējs ir 18 līdz 68 gadus vecs.

Moldovā izsniegtie IuteCredit Moldova auto kredīti ir vidēji 4000 eiro lieli, un to atmaksas termiņš ir līdz 60 mēnešiem ilgs, bet minimālais termiņš ir 30 dienas. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 11% gadā.

Lai saskaņotu savas un investoru intereses, IuteCredit savā bilancē paturēs 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma. Visi IuteCredit Moldovā izsniegtie auto kredīti tiks nodrošināti ar atpirkšanas garantiju, un kavētu kredītu atpirkšanas saistības uzņemsies IuteCredit grupa.

Investēšana Moldovas auto kredītos

Lai iegūtu pieeju IuteCredit Moldova kredītiem, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos IuteCredit Moldova, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs IuteCredit Moldova, tiks piesaistīts attiecīgam IuteCredit Moldova izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Izmanto lielisko iespēju diversificēt savu investīciju portfeli, pievienojot Moldovā izsniegtus IuteCredit auto kredītus! Ja Tu investē, izmantojot mūsu ērto Auto Invest rīku, un gribi gūt pelņu no šī jaunā, aizraujošā investīciju produkta, tad Tev vajadzēs attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums