IuteCredit tagad piedāvā Kosovā izsniegtus kredītus ieguldījumiem Mintos platformā

11.10.2018

mintosblog

IuteCredit atkal ir paplašinājis ieguldījumu piedāvājumu Mintos platformā, tirgū piedāvājot Kosovā izsniegtus patēriņa kredītus. Šie kredīti papildina ieguldījumiem pieejamo IuteCredit Albānijā un Moldovā izsniegto kredītu klāstu.

IuteCredit Group dibināta 2008. gadā un darbojas Moldovā, Albānijā, Maķedonijā un Kosovā. Uzņēmuma neto kredītportfelis ir 30 miljoni eiro, un uzņēmums palīdzējis vairāk nekā 200 000 klientu. Uzņēmuma mērķis ir radīt neparastu īpašu finanšu pieredzi, sniedzot klientiem vairāk, nekā tie sagaida.

Vidējais Kosovā izsniegtā kredīta apjoms Mintos platformā no IuteCredit būs 400 eiro ar 8 mēnešu atmaksas periodu. Paredzamā investoru atdeve būs līdz 11%. Tā kā Kosovas oficiālā valūta ir eiro (EUR), IuteCredit kredīti tirgū tiek piedāvāti Kosovas vietējā valūtā.

Lai pielāgotu savas intereses investoru interesēm, IuteCredit ieturēs 10% no katra Mintos platformā ievietotā kredīta. Visiem Kosovā izsniegtajiem IuteCredit kredītiem būs atpirkšanas garantija, un uzņēmums uzņemsies saistības atpirkt neatmaksātos kredītus.

IuteCredit uzsāka darbību Kosovā 2017. gada novembrī, un to regulē Kosovas centrālā banka. Pašlaik tas ir viens no alternatīvā finanšu tirgus līderiem valstī. Kopš uzņēmuma izveides Kosovā izsniegti vairāk nekā 6000 kredītu, kuru vērtība pārsniedz 3 miljonus eiro. 2018. gada jūlija beigās uzņēmuma neto kredītportfelis valstī bija 1,5 miljoni eiro.

Kosovas Republika ir Eiropas jaunākā valsts. Tā pasludināja savu neatkarību no Serbijas 2008. gada 17. februārī. Saskaņā ar Pasaules bankas datiem no 2009. līdz 2017. gadam faktiskais IKP katru gadu pieaudzis par 3,5%. Saskaņā ar Investīciju klimata paziņojumiem 2017. gadam 2016. gadā valstī tika ratificēts stratēģisko ieguldījumu likums. Tā mērķis bija atvieglot investoru piekļuvi būtiskākajiem tirgus sektoriem.

Lai iegūtu pieeju IluteCredit Kosovo kredītiem, investoriem būs iespēja ieguldīt Mintos Finance izsniegtajos kredītos IluteCredit Kosovo, kuro atmaksa ir atkarīga no aizņēmēja maksājumiem. Katrs kredīts, ko Mintos Finance izsniegs IluteCredit Kosovo, būs piesaistīts atsevišķam IluteCredit Kosovo izsniegtam kredītam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance kredīta līgumā un cesijas līgumā.

Ja jūs izmantojat Auto Invest un vēlaties ieguldīt IluteCredit kredītos, kas izsniegti Kosovā, noteikti pielāgojiet iestatījumus. Izmantojiet šo unikālo iespēju ieguldīt IluteCredit kredītos no Kosovas!

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums