Jeden z vedoucích poskytovatelů půjček z Estonska se připojuje na Mintos

19.06.2018

mintosblog

Placet Group je jeden z vedoucích poskytovatelů půjček v Estonsku, a právě se připojuje na Mintos! Nyní máte možnost investovat do jejich osobních půjček. Společnost poskytuje své půjčky v Estonsku pod svými značkami smsmoney.ee, smsraha.ee a laen.ee. Využijte této skvělé příležitosti vydělat čistý roční výnos až do 10 %.

Placet Group je dobře zavedená nebankovní společnost poskytující úvěry. Svoje podnikání začala před více než dekádou v roce 2005 a svoji první značku založila v Estonsku v roce 2007. Od té doby skupina uvedla několik značek na trh v Estonsku a začala podnikat v Litvě a Polsku. Cílí na poskytování osobního přístupu svým zákazníkům, vysoce kvalitní a rychlé služby a jejich transparentnost. Tyto hodnoty přilákaly přes 125 000 unikátních zákazníků v Estonsku.

„Společnost Mintos jsme sledovali dlouhou dobu a tržiště prokázalo velký růst a dosáhlo skvělého úspěchu na investičním trhu. Víme, že úspěch nepřichází bez úsilí a tým, který za společností Mintos stojí, je tvořen těžce pracujícími profesionály. Společnost Mintos vidíme jako silného, spolehlivého a profesionálního partnera pro investice. S pomocí tržiště plánujeme zvýšit náš tržní podíl a také zvažujeme možnosti vstupu na nové kreditní trhy,“ říká Gennadi Krotov, CEO společnosti Placet Group OÜ.

Průměrná osobní půjčka poskytnutá společností Placet Group v Estonsku a umístěná na tržiště Mintos je okolo 500 EUR a celková škála půjček od společnosti na tržišti je od 100 EUR do 7 500 EUR. Doba splácení je v rozmezí od 30 dnů až do 5 let, ačkoli od 30 dnů do 1 roku je nejvíce běžné doba. Můžete očekávat čistý roční výnos až do 10 %.

Všechny půjčky od Placet Group jsou s garancí zpětného odkupu. To znamená, že pokud bude půjčka více jak 60 dní v prodlení, tak poskytovatel půjčky půjčku odkoupí zpět. Společnost si ponechá 5 % z každé půjčky umístěné na tržiště, jako svoji kůži ve hře, aby se sjednotil zájem s investory. Placet Group má historicky nízkou míru prodlení svých zákazníků. Procento jejich úvěrového portfolia, které je v prodlení je 5 %.

Placet Group je dobře kapitálově financovaná společnost s poměrem vlastního kapitálu k aktivům 73 %. Od roku 2007 poskytla společnost v Estonsku okolo 550 000 půjček v hodnotě 180 milionů EUR. Na konci roku 2017 její čisté úvěrové portfolio v Estonsku dosáhlo 15 milionů EUR při obratu 6,2 milionů EUR a zisku 2 milionů EUR. Společnost očekává v nadcházejících letech na domácím trhu stabilní růst a zisky.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost investovat do osobních půjček poskytnutých v Estonsku společností Placet Group! Pokud používáte Auto Invest, tak nezapomeňte aktualizovat Vaše nastavení.

O Placet Group 

Placet Group je vedoucí nebankovní poskytovatel půjček v Estonsku, který poskytuje zabezpečené a nezabezpečené úvěry jednotlivcům a společnostem se zaměřením na osobní a krátkodobé půjčky. Skupina byla založena v roce 2015 a svoji první značku založila v Estonsku v roce 2007. Od té doby skupina uvedla několik značek na trh v Estonsku a začala poskytovat půjčky v Litvě v roce 2011 a Polsku v roce 2015. Skupina upřednostňuje individuální přístup k zákazníkovi, vysoce kvalitní služby a efektivní procesy a transparentnost.

Komentáře

Hledat

Important

No posts found.

Následuj nás