Jedna z wiodących firm pożyczkowych z Kazachstanu wchodzi na platformę Mintos

Spółka Lending & Finance Technologies (LF TECH) właśnie rozpoczęła działalność na rynku Mintos, dając możliwość inwestowania w udzielane przez nią w Kazachstanie krótkoterminowe pożyczki konsumenckie. Spółka jest jednym z wiodących w Kazachstanie pożyczkodawców udzielających krótkoterminowych pożyczek, a od teraz jej pożyczki są dostępne dla inwestorów na platformie Mintos w dwóch walutach: EUR i KZT. Nie przegap tej znakomitej okazji do uzyskania rocznych stóp zwrotu netto do 18% w przypadku inwestycji w pożyczki w KZT oraz do 11% w przypadku pożyczek w EUR!

Spółka LF TECH rozpoczęła działalność w 2012 roku, kiedy to otworzyła swój pierwszy oddział. Od tego czasu grupa uruchomiła 130 oddziałów w całym Kazachstanie oraz udostępniła swój produkt online, gdzie analiza wniosku pożyczkowego zajmuje mniej niż 15 minut. Ponadto, LF TECH zwiększyła swoją obecność na rynku rosyjskim. Celem spółki jest oferowanie indywidualnego podejścia do klientów, zapewnianie szybkiej obsługi i łatwości korzystania z oferowanego przez nią produktu. W ten sposób spółka pozyskała w Kazachstanie ponad 500 000 klientów indywidualnych.

Średnia wartość pożyczki udzielanej przez LF TECH w Kazachstanie wynosi 100 EUR. Okres spłaty wynosi do 30 dni, przy czym pożyczkobiorcy dokonują spłaty pożyczek w jednej racie. W przypadku inwestycji w pożyczki w EUR można oczekiwać rocznej stopy zwrotu do 11% oraz do 18% w przypadku inwestycji w pożyczki w KZT. W przyszłości, LF TECH planuje również rozszerzyć swoją ofertę na platformie Mintos o pożyczki samochodowe i lombardowe.

Wszystkie pożyczki udzielane przez LF TECH posiadają zabezpieczenie w postaci gwarancji wykupu, która zostanie zrealizowana w przypadku, gdy zaległość w spłacie pożyczki wyniesie 60 dni i więcej. Ponadto spółka zachowuje 15-proc. udział w pożyczkach udostępnionych na platformie, dzięki czemu jej interesy zostaną ściśle powiązane z interesami inwestorów.

Firma w 100% finansuje swoją działalność z kapitałów własnych, dzięki czemu utrzymuje silną pozycję bilansową. Od 2012 roku LF TECH udzieliła w Kazachstanie około 1,252 mln pożyczek o wartości 122,3 mln EUR. Na koniec września 2018 roku jej portfel pożyczek netto wynosił 19 mln EUR. Spółka spodziewa się w przyszłości osiągać stabilny wzrost i zyski na swoim lokalnym rynku oraz w Rosji, jak również planuje dalszą ekspansję w południowo-wschodniej Azji.

Nie przegap tej znakomitej okazji do inwestowania w udzielane przez LF TECH krótkoterminowe pożyczki w Kazachstanie! Jeśli korzystasz z narzędzia Auto Invest, już teraz dokonaj aktualizacji swoich ustawień.

Komentarze

Szukanie

Important

No posts found.

Podążaj za nami