Jedne z wiodących firm pożyczkowych z sektora pozabankowego z Estonii dołącza do platformy Mintos

Do Mintosa dołączyła właśnie spółka Placet Group, jedna z wiodących firm pożyczkowych z sektora pozabankowego w Estonii, oferując możliwość inwestycji w pożyczki osobiste. W Estonii firma udziela pożyczek pod markami smsmoney.ee, smsraha.ee i laen.ee. Wykorzystaj tę doskonałą okazję i uzyskaj zwrot netto z inwestycji do 10% w skali roku.

Placet Group to znana firma pożyczkowa z sektora pozabankowego. Swoją działalność rozpoczęła ponad dekadę temu, w 2005 r., a w 2007 r. utworzyła swoją pierwszą markę na rynku estońskim. Następnie utworzyła kolejne marki w Estonii i weszła na rynek litewski i polski. Priorytetem Spółki jest zapewnienie klientom indywidualnego podejścia do ich potrzeb, szybka i profesjonalna obsługa oraz przejrzystość w działaniu. Dzięki tym wartościom firma zdobyła zaufanie ponad 125 000 klientów w Estonii.

– Od dłuższego czasu obserwujemy Mintos; platforma dynamicznie rozwija się i osiągnęła olbrzymi sukces na rynku inwestycyjnym. Wiemy, że sukces wymaga wysiłku, a zespół Mintos składa się z ciężko pracujących profesjonalistów. Postrzegamy Mintos jako silnego, wiarygodnego i profesjonalnego partnera w zakresie inwestycji. Z jego pomocą planujemy zwiększyć nasz udział w rynku, a także rozważyć możliwość wejścia na nowe rynki kredytowe – mówi Gennadi Krotov, CEO Placet Group OÜ.

Średnia wartość pożyczek osobistych Placet Group z Estonii na rynku Mintos wynosi około 500 EUR, a wartość poszczególnych ofert – od 100 EUR do 7500 EUR. Okres spłaty waha się od 30 dni do 5 lat, lecz najczęściej wynosi od 30 dni do 1 roku. Inwestorzy mogą oczekiwać średniej rocznej stopy zwrotu netto z inwestycji do 10%.

Wszystkie pożyczki Placet Group są zabezpieczone gwarancją wykupu, co oznacza, że pożyczkodawca odkupi je w przypadku opóźnienia spłaty o ponad 60 dni. Ponadto firma zachowa na swoim koncie, w ramach odpowiedzialności własnej, 5% wartości pożyczki, dzięki czemu jej interesy będą ściślej powiązane z interesami inwestorów. Placet Group ma niski wskaźnik niespłacanych pożyczek – stanowią one około 5% całego portfela pożyczkowego.

Placet Group ma wysoką kapitalizację; wskaźnik pokrycia aktywów trwałych kapitałami własnymi wynosi 73%. Od 2007 r. firma udzieliła w Estonii ponad 550 000 pożyczek na łączną kwotę 180 mln EUR. Na koniec 2017 r. portfel pożyczkowy netto w Estonii wyniósł 15 mln EUR, obrót – 6,2 mln EUR, a zysk – 2 mln EUR. W kolejnych latach pożyczkodawca przewiduje stabilny wzrost oraz wypracowanie zysku na rodzimym rynku.

Nie strać tej doskonałej okazji do inwestycji w pożyczki osobiste Placet Group z Estonii!  Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest, pamiętaj o aktualizacji ustawień.

O Placet Group

Placet Group to firma pożyczkowa z sektora pozabankowego z Estonii, który udziela zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek klientom indywidualnym i osobom prawnym, koncentrując się na pożyczkach krótkoterminowych i osobistych. Grupa powstała w 2005 r., a w 2007 r. utworzyła pierwszą markę na rynku estońskim. Od tego czasu grupa stworzyła kolejne marki w Estonii i zaczęła udzielać pożyczek na Litwie (od 2011 r.) i w Polsce (od 2015 r.). Priorytetem grupy jest indywidualne podejście do potrzeb klienta, profesjonalna i szybka obsługa oraz przejrzystość.

Komentarze

Szukanie

Important

No posts found.

Podążaj za nami