Kā Mintos platformā izmantot vidējās procentu likmes 2% pieaugumu?

28.05.2019

mintosblog

Likmes ir augstākas, aizdevumu vērtība ir mērāma simtos tūkstošu, riski tiek mazināti, bonusi ir gatavi. Kāpēc gan šajā pavasarī Mintos platformā neiedēstīt auglīgās investīciju sēklas?

Iepriekšējās 10 nedēļās vidējā aizdevumu likme EUR Mintos tirgū ir pieaugusi par ~2%, paaugstinot mūsu pievilcīgo procentu likmi no 11% uz 13%. Kamēr dažu aizdevumu procentu likmes ir vēl augstākas, mums atliek tikai minēt, vai visi Mintos investori izmanto iespēju nopelnīt vēl lielāku investīciju peļņu.

Starp teju 400 000 Mintos primārajā tirgū piedāvātajiem aizdevumiem, ir liels skaits aizdevumu ar augstāka riska pakāpes ienākumiem.

Mēs vēlamies, lai jūs no savām investīcijām mūsu tiešsaistes tirgū iegūstat iespējami augstākus ienākumus. Lai jums būtu ērti izmantot šo iespēju un palielināt savu investīciju ienākumus un pasīvos ienākumus Mintos platformā, mēs esam sagatavojuši dažus padomus!

1. Investējiet vairāk un pelniet vairāk

Izmantojiet savā labā augstākas likmes jau tagad, pievienojot vairāk līdzekļu savam investīciju kontam un dažādojot savas investīcijas plašajā Mintos aizdevumu portfelī. Tas ir vienkārši; jums vienmēr ir iespēja investēt vairāk, lai vairāk nopelnītu.

Palieliniet savu investīciju ienākumus

2. Meklējiet, pētiet un izmantojiet Mintos atlasītos un piedāvātos aizdevumus

Vienalga, vai izmantojat Auto Investvai Manual Investinvestīciju modeli, jūs varat arī nepamanīt kādu no jaunāko Mintos aizdevumu izsniedzēju portfeļiem. Veiciet “virtuālu” ekskursiju tiešsaistes tirgū un pārbaudiet piedāvātos aizdevumus, izmantojot filtrus un pielāgojot savas izvēles, lai starp teju 400 000 piedāvātajiem aizdevumiem veiktu labāko investīcijas izvēli.

Piemērs: Ieguldot ilgāka termiņa aizdevumos, jūs „bloķējat” savu ilgtermiņa pasīvo peļņu. Neaizmirstiet par atpirkšanas garantiju, kas darbojas kā drošības spilvens jūsu nākotnes investīcijām – lielākajā daļā Mintos aizdevumu tā ir iekļauta.

3. Īstais laiks (no jauna) izmantot savu Iesaki draugam kodu

Šis vidējās likmes pieaugums var pārvērst jūsu drauga izcilās investīcijas vēl vērtīgākās, nekā iepriekš – ja jūs esat līdz šim izmantojis savu kodu.

14 dienu laikā gan jūs, gan jūsu draugs, kas ir kļuvis par aktīvu Mintos investoru, varat nopelnīt lieliskus bonusus, ņemot vērā jūsu drauga investīcijas, kas Mintos tiešsaistes tirgū ir palielinātas ar paaugstināto vidējo procentu likmi.

Uzaiciniet draugus un pelniet bonusus

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums