Kredo Finance uzsāk savu pirmo naudas atmaksas kampaņu

20.05.2019

mintosblog

Albānijas aizdevuma devējs Kredo Finance ir uzsācis savu naudas atmaksas kampaņu. Šis īpašais piedāvājums ir spēkā ierobežotu laiku, sākot no šī gada 20. maija līdz 3. jūnijam, tāpēc nepalaidiet garām iespēju!

Kredo Finance naudas atmaksas kampaņa ir līdz šim brīdim vienkāršākā šāda veida kampaņa. Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, viss, kas jums ir jādara, ir jāveic ieguldījums Kredo Finance Albānijas apstiprinātajos aizdevumos, kuru termiņš ir 13 mēneši vai vairāk. To izdarot, jūs saņemsiet 2% bonusu neatkarīgi no tā, kāds ir ieguldījuma apmērs.

Spēkā esoši ir tikai tie ieguldījumi, kas tiek iemaksāti Mintos primārajā tirgū. Ja vēlaties saņemt naudas atmaksu, jums ir jābūt reģistrētam kampaņā, pirms ieguldījuma veikšanas.

Reģistrēties tagad >

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet sadaļu Noteikumi un Nosacījumi.

Par Kredo Finance

Kredo Finance ir jauns, bet strauji augošs Albānijas mikrokredītu tirgus dalībnieks, kura galvenais mērķis ir ātri, vienkārši un bez saistībām apmierināt cilvēku īstermiņa likviditātes vajadzības.  

Uzņēmums ir licencēts un darbojas saskaņā ar Albānijas Centrālo banku (the Central Bank of Albania). Papildus modernizētiem tiešsaistes aizdevumu risinājumiem, Kredo Finance pieder arī plašs filiāļu tīkls visā valstī, kas apkalpo savus klientus 47 filiālēs visā Albānijas teritorijā. Plānotais filiāļu skaits līdz gada beigām ir 100.

 

Komentāri