LeaseLink īpašnieka maiņa ietekmē tā darbību Mintos

14.03.2019

mintosblog

Vēlamies Tevi informēt par izmaiņām, kas var ietekmēt daļu no Tava investīciju portfeļa Mintos. Tu Mintos aizdevumu tirgū esi veicis investīcijas aizdevumu izsniedzēja LeaseLink aizdevumos, un šim uzņēmumam tagad notiek īpašnieka maiņa, līdz ar to tam ir jāatpērk savi Mintos aizdevumu tirgū izvietotie aizdevumi.

Kā tas ietekmēs Tavu investīciju portfeli?

Mēs strādājam investoru interesēs, tāpēc šādos gadījumos esam nodrošinājuši Tavu investīciju aizsardzību, ko nosaka sadarbības līguma izbeigšanas procedūra. Tā paredz, ka pusei, kas pārtrauc līgumu, ir nekavējoties jāizpilda visas saistības pret mūsu investoriem. Tādēļ LeaseLink ir atpircis gan Tavu pamatsummu, gan uzkrātos procentus līdz atpirkšanas dienai, kas notika 2019. gada 8. martā.

Lūdzu, ņem vērā – ja esi investējis LeaseLink aizdevumos, neizmantojot automātisko reinvestēšanas iespēju, Tev var būt nepieciešams ieiet savā Mintos kontā un izvēlēties investēt citos Mintos pieejamajos aizdevumos. Kāpēc? Lai LeaseLink atpirktā nauda turpinātu Tev pelnīt procentu maksājumus!

Ja gribi uzzināt vairāk par LeaseLink sadarbības līguma izbeigšanu, lūdzu, apskati tālāk sniegto informāciju.

Polijas finanšu tehnoloģiju uzņēmums LeaseLink pievienojās Mintos 2018. gada septembrī, bet LeaseLink īpašumtiesību nodošanas juridisko priekšnoteikumu dēļ ir ietekmēta mūsu pašreizējā sadarbība ar uzņēmumu. LeaseLink bija pienākums izbeigt sadarbības līgumu ar Mintos un izņemt visus esošos aizdevumus no Mintos aizdevumu tirgus.

Tā bija daļa no pārejas procesa un LeaseLink reglamentējošās cesijas īpašnieka maiņas gadījumā.

Mintos nekādā veidā neietekmēja šo lēmumu. Tas bija LeaseLink un uzņēmuma jaunās īpašumtiesību struktūras ziņā.

Taču mēs ceram, ka jau drīzumā varēsim Tevi informēt par notikumu virzību šajā jautājumā, bet līdz tam LeaseLink ir jānoslēdz savas juridiskās saistības un citi ar īpašumtiesību nodošanu saistītie aspekti.

Ja Tev ir kādi papildu jautājumi par šo procesu, lūdzu, sazinies ar mūsu investoru atbalsta komandu, rakstot uz [email protected] vai zvanot uz mūsu mājaslapā norādīto tālruņa numuru.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums