Lendo zveřejnilo své polední finanční výsledky

03.05.2018

mintosblog

Gruzínský nebankovní poskytovatel půjček Lendo zveřejnil své finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2018. Dle výsledků, je Lendo nyní vedoucím nebankovním poskytovatelem půjček v Gruzii, co do objemu půjček a velikosti úvěrového portfolia. Ke konci prvního čtvrtletí 2018 Lendo poskytlo od založení půjčky v hodnotě vyšší než 90 milionů EUR.

Kvůli změně regulace v Gruzii v roce 2017 se Lendo zaměřuje na půjčky se splátkami, které zabezpečují společnosti stabilní růst jejich úvěrového portfolia a stálý zdroj příjmů. Díky tomu tržby překonali úrovně dosažené předtím, než bylo zavedeno omezení úrokových sazeb.

Lendo nabízí nezabezpečené spotřebitelské úvěry pomocí zavedené sítě poboček napříč největšími městy v Gruzii. Lendo je v Gruzii dobře známá značka a zaměstnává téměř 200 zaměstnanců. Společnost se pyšní přátelskými zákaznickými službami, a proto má k 31. březnu 2018 více než 130 000 aktivních klientů.

O finančních výsledcích společnosti si můžete přečíst více zde. Lendo zveřejní své auditované finanční výkazy za rok 2017 v červnu 2018.

Lendo také opětovně aktivoval svoji cashback kampaň. Pokud budete investovat do půjček od Lendo s dobou splácení 9 a více měsíců v období od 2. května 2018 do 16. května 2018, tak můžete vydělat cashback 1,5 %.

Abyste měli na cashback nárok, musíte se zaregistrovat do kampaně před tím, než investici provedete. Pouze investice na Mintos primárním trhu jsou kvalifikované pro cashback.

Zaregistrujte se nyní>

Pro více informací čtěte Všeobecné podmínky akce.

Komentáře

Hledat

Important

No posts found.

Následuj nás