Lendrock pievienojas Mintos un piedāvā investīciju iespējas auto kredītos no Spānijas

12.06.2019

mintosblog

Investīciju klāsts Mintos turpina paplašināties, un Tev tagad pirmo reizi ir iespēja investēt Spānijā izsniegtos auto kredītos, jo aizdevumu tirgum ir pievienojies jauns sadarbības partneris – Spānijā bāzēts auto kredītu izsniedzējs Lendrock!

2015. gadā dibinātais Lendrock piedāvā ātru un elastīgu finansējumu aizņēmējiem, kuri iegādājas automašīnas, kuru cena nepārsniedz 10 000 eiro. Lendrock ir valstī vienīgā pilna cikla finansēšanas platforma, kas specializējas zemu izmaksu automašīnu finansēšanā.

Tas nozīmē, ka uzņēmums ne tikai palīdz auto kredītu aizņēmējiem, bet arī automašīnu tirgotājiem. Tādēļ Lendrock sadarbojas ar vairāk nekā 500 automašīnu tirgotājiem Spānijā. Lendrock piedāvā pilna spektra pakalpojumu, sākot no kredīta izsniegšanas un beidzot ar servisu, tai skaitā transportlīdzekļa reģistrāciju. Kopš uzņēmuma dibināšanas tas ir saņēmis vairāk nekā 13 000 kredītu pieprasījumu un piešķīris finansējumu vairāk nekā 1000 aizņēmēju.

Lendrock garantē ātrumu un precizitāti

Lendrock kredītus izsniedz, izmantojot mobilā telefona lietotni. Uzņēmums izmanto alternatīvus datus, lai noteiktu klientu kredītspēju ne tikai attiecībā uz viņu spēju atmaksāt kredītu, bet arī uz ienākumu un izdevumu stabilitāti. Šis process ļauj pieņemt lēmumu par kredītu pieteikumu tikai trīs sekundēs 80% no visiem potenciālajiem klientiem.

„Mūsuprāt, Mintos ir vadošais aizdevumu tirgus alternatīvajā patēriņa finansēšanas sektorā, tāpēc mēs esam priecīgi tam pievienoties, lai plašāk diversificētu mūsu finansējuma avotus un atbalstītu izaugsmi, mūsu centienos palīdzēt aizvien vairāk automašīnu tirgotājiem pārdot vairāk automašīnu un klientiem iegādāties sev kāroto automašīnu,” komentē Ventura Pobre, Lendrock līdzdibinātājs un vadītājs.

Lendrock panākumus raksturo tā trīs gadu darbības pieredze. Šajā laikā uzņēmums ir finansējis vairāk nekā 1000 automašīnu iegādi. Turklāt Lendrock piedāvā unikālu iespēju visām ieinteresētajām pusēm: automobiļu tirgotājiem, klientiem un investoriem.

Investēšana Lendrock auto kredītos Mintos tirgū

Mintos aizdevumu tirgū tagad ir pieejami Lendrock auto kredīti eiro valūtā. Tie ir diapazonā no 2000 līdz 8000 eiro ar atmaksas termiņu līdz četriem gadiem. Sagaidāms, ka piedāvātā procentu likme gadā būs līdz 14%. Lai saglabātu līdzdalību aizdevumā, uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra kredīta.

2019. gada pirmā ceturkšņa beigās Lendrock neto kredītportfelis bija divi miljoni eiro. Tajā pašā periodā uzņēmuma bruto peļņa sasniedza 70 000 eiro. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums ir izsniedzis 1100 kredītus aptuveni 3,5 miljonu eiro apmērā.

Izmanto iespēju diversificēt savu investīciju portfeli un pievieno tam Spānijā izsniegtus auto kredītus, kas aizdevumu tirgū ir pieejami pirmo reizi! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Komentāri