Let’s win this one together: AltFi “People’s Choice Award” 2018

Kolejny dobry rok, Mintos wchodzi na kolejny poziom swojego rozwoju. Głosujcie na Mintos i pomóżcie nam ponownie zdobyć nagrodę publiczności AltFi „People’s Choice Award”!

Od chwili uruchomienia platformy, Mintos lojalnie zabezpiecza interesy swoich inwestorów. Dlatego tak ważne są dla nas opinie dotyczące funkcjonowania platformy, na podstawie których możemy nieustannie modernizować i ulepszać nasz produkt. Właśnie z tego względu cieszymy się lojalnością ze strony naszych inwestorów. W latach 2016 i 2017 zostaliśmy laureatem nagrody publiczności AltFi „People’s Choice Award”. Obecnie, już po raz trzeci, w napięciu oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu, który stanowi potwierdzenie tego, czy nasza ciężka praca ponownie przyniesie oczekiwane rezultaty w postaci przyjacielskiego gestu ze strony naszych inwestorów, czyli głosów oddanych na Mintos w głosowaniu online.

Jeśli ponownie zechcecie nas poprzeć, możemy po raz trzeci z rzędu otrzymać nagrodę publiczności AltFi „People’s Choice Award”! Razem zostańmy zwycięzcami – liczy się każdy głos!

Nagrody przyznawane przez AltFi są jednymi z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie pozabankowego finansowania. AltFi dostarcza najważniejsze informacje na temat rynku, przekazuje analizy i dane dotyczące szybko rosnącego świata pozabankowego finansowania i branży fintech. Przyznawane po raz piąty nagrody AltFi stanowią wyraz uznania doskonałości zarówno dla działających, jak i nowo powstających platform i firm.

Głosujcie na Mintos przyczyniając się do kolejnego zwycięstwa wybranej przez Was platformy inwestycyjnej!

 

Komentarze