Mintos oferuje możliwość inwestycji w USD

09.04.2018

mintosblog

Mamy wspaniałą wiadomość! Na platformie Mintos pojawiły się pożyczki w dolarze amerykańskim (USD), co oznacza możliwość inwestowania w 11 walutach. Stało się to dzięki GetBucks, który rozszerzył swoją ofertę i poza pożyczkami w euro oferuje także pożyczki konsumpcyjne z Botswany, które są dostępne w dolarach.

– Z przyjemnością oferujemy inwestorom możliwość dywersyfikacji portfela, dbając jednocześnie o to, aby nasze źródła finansowania były spójne z naszą polityką zewnętrznego ryzyka. Umieszczenie na Mintos pożyczek w USD to doskonały sposób dywersyfikacji dla wszystkich stron – mówi Tim Nuy, CEO MyBucks.

Pożyczki GetBucks w dolarach będą spełniały te same zasady, co pozostałe dostępne na rynku Mintos pożyczki konsumpcyjne udzielone przez spółkę w Botswanie. Są one udzielane przez trzy podmioty zależne firmy: Cashcorp (Proprietary) Limited, GetBucks Botswana i TU Employee Benefits (Proprietary) Ltd (TU). Na platformie Mintos Cashcorp oferuje inwestorom pożyczki krótkoterminowe, natomiast GetBucks Botswana i TU umożliwiają inwestycje w pożyczki długoterminowe. 

Średnia wartość krótkoterminowych pożyczek GetBucks z Botswany wynosi 300 USD, a okres spłaty 30 dni. Inwestorzy mogą oczekiwać średniej rocznej stopy zwrotu netto do 11%.

Średnia wartość długoterminowych pożyczek GetBucks z Botswany wynosi 100–50 000 USD, a okres spłaty od 6 do 36 miesięcy. Szacowana roczna stopa zwrotu netto dla inwestorów może osiągnąć 13%.

– Dodanie dolara amerykańskiego do naszej platformy to duże osiągniecie. Jednym z celów Mintos jest zapewnienie naszym inwestorom wielu możliwości osiągania celów inwestycyjnych. Obecnie użytkownicy platformy mogą inwestować w 11 walutach, lecz nie poprzestaniemy na tym. Mamy nadzieję, że nowa oferta w USD, w jednej z najczęściej używanych walut na świecie, spotka się z zainteresowaniem inwestorów – mówi Martins Sulte, CEO i współzałożyciel Mintos.

GetBucks oferuje szeroką gamę produktów na rynku Mintos, w tym pożyczki konsumpcyjne z Botswany i Polski, a od niedawna także z Kenii i Zambii. Użytkownicy platformy mogą inwestować w trzech walutach: euro (EUR), złotym polskim (PLN) i dolarze amerykańskim (USD).

Skorzystaj z tej doskonałej okazji i zainwestuj w pożyczki w USD. Jeżeli używasz narzędzia Auto Invest, możesz stworzyć nowy portfel i wybrać USD jako docelową walutę.

Komentarze

Szukanie

Important

No posts found.

Podążaj za nami