Mintos platformai pievienojas Čehijas vadošais nebanku hipotekārais kredītdevējs

10.03.2016

mintosblog

Esam gandarīti paziņot, ka mūsu platformai ir pievienojies viens no vadošajiem nebanku kredītdevējiem Čehijā – AS “ACEMA Credit Czech” (ACEMA). Tās ir lieliskas ziņas investoriem, jo uzsāktā sadarbība sniegs vēl plašākas iespējas ģeogrāfiski diversificēt savu ieguldījuma portfeli vienas platformas ietvaros.

ACEMA platformā izvietos hipotekāros kredītus, kas izsniegti privātpersonām. Vidēji viena kredīta summa būs no 18 000 eiro līdz 35 000 eiro, atmaksas termiņš – no 12 līdz 240 mēnešiem. Paredzams, ka vidējā neto gada atdeve kredītiem ar atpakaļ pirkuma garantiju būs no 5,5 %, savukārt bez atpakaļ pirkuma garantijas – no 10%.

ACEMA ir viens no vadošajiem nebanku hipotekārajiem kredītdevējiem Čehijā, kas finanšu tirgū strādā jau kopš 2002. gada. ACEMA kā būtisku kritēriju savā darbā ir izvirzījusi atbildīgu kreditēšanas praksi, lai uzņēmums būtu Čehijas iedzīvotāju pirmā izvēle finanšu vajadzību apmierināšanai. Uzņēmuma rūpīgo pieeju lēmuma pieņemšanā par kredīta izsniegšanu atzinīgi ir novērtējusi arī Eiropas patērētāju tiesību aizsardzības asociācija (UMBRELLA European Association for the Promotion of Consumer Rights), piešķirot uzņēmumam vairākus apbalvojumus.

Lai stiprinātu tirgus pozīcijas Čehijā, ACEMA ir izveidojusi nopietnu pārdošanas aģentu tīklu visā valstī. Kopējais aģentu skaits pārsniedz 90 cilvēkus. Uzņēmums regulāri veic apmācības, lai speciālisti būtu zinoši un kompetenti.

Visi uzņēmuma darbinieki un piegādātāji ievēro ACEMA izstrādāto ētikas kodeksu, kas nosaka principus pakalpojuma sniegšanai, mārketinga praksei, klienta datu drošībai, godīgai konkurencei u.c. Īstenojot atbildīgu biznesa praksi, ACEMA pēdējos gados ir strādājusi pie dažādiem projektiem, kas veicina Čehijas iedzīvotāju finanšu pratību.

Pērn uzņēmums izsniedza vairāk nekā 500 aizdevumus par kopējo summu, kas pārsniedz 14 miljonus eiro. Aizvadītā gada decembrī kopējie uzņēmuma aktīvi bija vairāk nekā 36 miljoni eiro, savukārt peļņa no uzņēmuma pamatdarbības bija 4,4 miljoni eiro.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums