Mintos sāk piedāvāt investīciju iespējas vairākās valūtās

22.12.2016

mintosblog

Ar prieku paziņojam, ka Mintos platformā turpmāk būs iespējams investēt vairākās valūtās. Jau no šodienas investori varēs investēt čehu kronās izsniegtos aizdevumos, un tuvākajā laikā būs pieejami aizdevumi arī citās valūtās. Piedāvājot investīciju iespējas vairākās valūtās, mēs palīdzam investoriem un aizdevumu izsniedzējiem likvidēt vienu no nozīmīgākajiem finanšu riskiem – valūtas risku.

Mintos mērķis ir veicināt brīvu kapitāla plūsmu visā pasaulē, tādējādi nodrošinot integrētus, atvērtus un efektīvus finanšu tirgus un pakalpojumus, kas sniegtu labumu gan investoriem, gan aizņēmējiem. Ieviešot iespēju veikt investīcijas vairākās valūtās, mēs esam spēruši nozīmīgu soli ceļā uz šī mērķa sasniegšanu, turklāt tas mums ļaus labāk apkalpot Mintos investorus un aizdevumu izsniedzējus. Tagad investori varēs diversificēt savus Mintos platformā izveidotos investīciju portfeļus ne tikai izvēloties dažādus aizdevumu veidus, aizdevumu izsniedzējus un atrašanās vietas, bet arī dažādas valūtas.

Creamfinance un Acema ir pirmie aizdevumu izsniedzēji, kas piedāvās investīciju iespējas ne tikai eiro valūtā, platformā izvietojot aizdevumus čehu kronās.

Kā tas darbojas?

Lai veiktu naudas iemaksu kādā no piedāvātajām valūtām, ej uz sadaļu Iemaksa/Izmaksa un seko tur minētajiem norādījumiem. Kad naudas pārskaitījums būs saņemts, Mintos atbilstoši kreditēs Tavu kontu. Savā profilā Tu vienlaicīgi vari pārvaldīt visu valūtu iemaksas.

Tev būs iespēja:

  • Atlasīt aizdevumus atbilstoši valūtai;
  • Izveidot Auto Invest portfeļus vairākās valūtās;
  • Pārskatīt konta izrakstus katrā no valūtām;
  • Skatīt konta kopsavilkumus katrā no valūtām.

 

Mintos piedāvā ērtāko veidu, kā izvēlēties un investēt vairākās valūtās. Ja Tev ir kādi jautājumi, mūsu draudzīgā investoru atbalsta komanda ar prieku Tev palīdzēs.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums