Mintos tirgum pievienojas pirmais aizdevumu izsniedzējs no Armēnijas – Varks.am

12.02.2018

mintosblog

Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies pirmais aizdevumu izsniedzējs no Armēnijas. Varks.am ir viens no valstī vadošajiem alternatīvās kreditēšanas uzņēmumiem, kas turpmāk investīcijām Mintos aizdevumu tirgū piedāvās īstermiņa patēriņa kredītus. Varks.am aizdevumi ir izvietoti eiro (EUR), un plānotā peļņa no tiem ir 13%.

2016. gada dibinātais Varks.am ir vispārēja kredītu organizācija, kas saviem klientiem piedāvā ātru un vienkāršu piekļuvi līdzekļiem, izmantojot efektīvu pieteikšanās procesu. Klienti aizdevumam var pieteikties kādā no 30 uzņēmuma filiālēm visā Armēnijā un saņemt to skaidrā naudā.

Varks.am strādā vairāk nekā 180 kvalificētu un ieinteresētu darbinieku, turklāt uzņēmums ir izstrādājis uzticamu klientu identifikācijas procesu, kas paredz katra klienta satikšanu klātienē. Šobrīd Varks.am piedāvā patēriņa kredītus, taču nākotnē uzņēmums plāno paplašināt izsniegto aizdevumu klāstu, tajā iekļaujot biznesa, lombarda un hipotekāros kredītus.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Varks.am Armēnijā izsniegtie īstermiņa patēriņa kredīti ir robežās no EUR 17 līdz EUR 420. Vidējais atmaksas termiņš ir 30 dienas, un aizņēmēji kredītu atmaksā vienā maksājumā. Tu vari sagaidīt peļņu līdz pat 13% gadā.

Varks.am mātes uzņēmums nodrošinās atpirkšanas garantiju visiem aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām. Papildus tam Varks.am savā bilancē paturēs 10% no visiem Mintos aizdevumu tirgū izvietotajiem aizdevumiem, lai nodrošinātu, ka uzņēmuma un investoru intereses ir saskaņotas.

“Mēs esam ļoti gandarīti par Varks.am pievienošanu aizdevumu tirgum. Armēnija ir 20. aizdevumu tirgū pārstāvētā valsts, un mēs esam priecīgi saviem investoriem piedāvāt iespēju investēt jaunā tirgū izsniegtos īstermiņa patēriņa kredītos,” komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.

Varks.am ir licencēta finanšu institūcija, kuras darbību regulē Armēnijas centrālā banka. 2017. gada 31. decembrī uzņēmuma neto kredītportfelis bija vairāk nekā 6.5 miljoni eiro. Uzņēmums nepārtraukti strādā pie klientu bāzes paplašināšanas, un tā prioritāte ir saglabāt līdzsvarotu izaugsmi, izmantojot īpašos piedāvājumus, vienlaikus uzmanību pievēršot arī saviem pastāvīgajiem klientiem.

Varks.am tipiskais klients ir 26 līdz 30 gadus vecs vīrietis, kuram aizdevums ir nepieciešams neparedzētu izdevumu segšanai un nelieliem pirkumiem. Klienti novērtē Varks.am Armēnijā izveidoto plašo filiāļu tīklu, jo kāda no filiālēm vienmēr atrodas netālu. Uzņēmums klientus apkalpo ļoti ātri un efektīvi, nodrošinot ērtus kreditēšanas apstākļus.

Lai iegūtu pieeju Varks.am aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos OU izsniegtos aizdevumos Varks.am, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos OU izsniegs Varks.am, tiks piesaistīts attiecīgam Varks.am izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Mintos OU ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos OU aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Izmanto šo iespēju investēt jaunā valstī Mintos aizdevumu tirgū, izvēloties Varks.am īstermiņa patēriņa kredītus. Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums