Mintos tirgum pievienojas pirmais aizdevumu izsniedzējs no Krievijas

30.11.2017

mintosblog

Mintos uzsāk sadarbību ar pirmo aizdevumu izsniedzēju, kas aizdevumu tirgū piedāvās investīciju iespējas Krievijā – EcoFinance. Aizdevējs piedāvā investīcijas tā CreditPlus zīmola tiešsaistē izsniegtos nenodrošinātos patēriņa kredītos Krievijā. Sākotnēji EcoFinance aizdevumus Mintos tirgū izvietos eiro (EUR) valūtā.

“Esam gandarīti uzsākt sadarbību ar pirmo aizdevumu izsniedzēju, kas Mintos tirgū piedāvās īstermiņa kredītus no Krievijas. EcoFinance ir lielisks papildinājums mūsu tirgum, kas palielina tā daudzveidību un nodrošina mūsu investoriem jaunas iespējas,” komentē Mintos vadītājs Mārtiņš Šulte.

2015. gadā dibinātais EcoFinance ir kļuvis par vienu no Krievijā vadošajiem patērētāju aizdevējiem augsta riska klientiem un klientiem, kam nav pieejas banku produktiem. Uzņēmumu vada banku sektoru pārzinoši vadītāji ar plašu starptautisku pieredzi finanšu jomā un IT. EcoFinance ir vairāk nekā 1,6 miljoni reģistrēto klientu. Pēc 2017. gada oktobra datiem EcoFinance ir izsniedzis aizdevumus vairāk nekā 16 miljonu eiro apmērā. Uzņēmuma akciju kapitāls ir aptuveni viens miljons eiro.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Krievijā izsniegtie EcoFinance aizdevumi būs robežās no EUR 15 līdz EUR 440 ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Paredzams, ka investoru neto peļņa gadā sasniegs 10-11%.

“Priecājamies, ka esam pirmais aizdevumu izsniedzējs no Krievijas, kas pievienojies Mintos aizdevumu tirgum. Mūsu jaunā stratēģiskā sadarbība ar Mintos ļaus mums straujāk attīstīties, kā arī paplašināt un dažādot finansējuma avotus. Mēs izaicinām sevi sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus visiem mūsu klientiem – gan kredītņēmējiem, gan investoriem,” uzsver EcoFinance vadītājs Leonīds Duļenkovs.

EcoFinance lielu uzmanību pievērš atbildīgai aizņemšanās praksei. Uzņēmumam ir savi algoritmi, lai automatizētu klientu kredītspējas novērtēšanas procesu. Tā tiešsaistes pakalpojums ļauj aizņēmējiem nosūtīt aizdevuma pieteikumu SMS formā vai mājaslapā, un līdzekļiem var piekļūt jau pēc divām minūtēm. EcoFinance ir Krievijas Centrālās bankas izsniegta pilna mikrofinansēšanas uzņēmuma licence.

Vidējais EcoFinance aizņēmējs ir 28 līdz 45 gadus vecs. Viņa vidējā alga ir aptuveni EUR 445 mēnesī. Viņš aizņemas naudu, kas nepieciešama līdz nākamās algas saņemšanai, lai iegādātos zāles, samaksātu par sava dzīvokļa vai transportlīdzekļa remontu, iegādātos apģērbu vai segtu ar citām steidzamām vajadzībām saistītus izdevumus. Parasti kredīts tiek atmaksāts vienā maksājumā perioda beigās. 

Investīciju struktūra

Ievērojot juridiskās prasības un investoru intereses, investori varēs iegūt pieeju EcoFinance aizdevumiem, investējot Mintos OU izsniegtos aizdevumos Mintos Finance SIA, kas abi ietilpst Mintos grupā.

Katrs aizdevums, ko Mintos OU izsniegs Mintos Finance SIA, tiks piesaistīts attiecīgam EcoFinance izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Mintos OU aizdevumi tiks nodrošināti ar prasījumu ķīlu, kas izriet no Mintos Finance nodrošinātajiem aizdevumiem, kas izsniegti EcoFinance.

Mintos Finance piešķirs finansējumu EcoFinance līdz 90% apmērā no attiecīgā aizdevuma pamatsummas, ko EcoFinance būs izsniedzis savam aizņēmējam. Attiecīgi 10% no pamatsummas EcoFinance paturēs kā savu līdzdalību aizdevumā. EcoFinance atmaksās aizdevumu Mintos Finance vienlaikus ar no aizņēmēja saņemto maksājumu par attiecīgo EcoFinance izsniegto aizdevumu.

Ja aizdevuma atmaksa no aizņēmēja puses kavēsies ilgāk par 60 dienām, EcoFinance pilnībā atmaksās Mintos Finance attiecīgo no Mintos Finance saņemto aizdevuma daļu kopā ar uzkrātajiem procentiem. Pēc tam Mintos Finance atmaksās Mintos OU attiecīgo Mintos Finance-Mintos OU aizdevumu pilnā apmērā, kā arī uzkrātos procentus, un Mintos OU no investoriem atpirks prasījuma tiesības pret attiecīgo aizdevumu.

Struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Izmanto šo izdevību diversificēt savu investīciju portfeli un investē EcoFinance aizdevumos! Ja Tu Mintos aizdevumu tirgū izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt Krievijā izsniegtos EcoFinance aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums