Mogo pievieno auto kredītus no vēl vienas valsts — Armēnijas!

29.03.2019

mintosblog

Viens no lielākajiem nebanku auto kredītu finansētājiem Baltijā Mogo atkal paplašina savu investīciju piedāvājumu Mintos. No šodienas Tev aizdevumu tirgū ir iespēja investēt Armēnijā izsniegtos Mogo auto kredītos!

Mogo ir 2012. gadā Latvijā dibināts uzņēmums, kas Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2015. gadā, sākotnēji investīcijām piedāvājot kredītus no Latvijas. Šajā laika posmā Mogo klātbūtne tirgū ir ievērojami palielinājusies, un tagad Mintos aizdevumu tirgū ir pieejami kredīti no deviņām valstīm: Bulgārijas, Igaunijas, Gruzijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Moldovas un tagad arī Armēnijas.

Armēnija — Mogo veiksmes stāsts

Mogo Armenia tika izveidots 2017. gadā, un līdz aizvadītā gada decembrim uzņēmums ir palielinājis savu neto līzinga portfeli līdz 9,1 miljonam eiro. Mogo lepojas ar ātru klientu apkalpošanu un atvērtu komunikāciju, kas veicina ilgtermiņa attiecību izveidi ar klientiem. Pateicoties tam, uzņēmums līdz 2018. gada decembrim Armēnijā ir piesaistījis jau vairāk nekā 4500 aktīvo līzinga klientu.

„Armēnija ir viens no Mogo Finance grupas uzņēmumu veiksmes stāstiem. Tas kļuva rentabls tikai astoņus mēnešus pēc darbības uzsākšanas, ko sekmēja spēcīga riska parakstīšanas politika, maksājumu disciplīna, kā arī stabils parādu piedziņas process. Mēs esam gatavi paplašināt savu darbību un dalīties savos panākumos ar Mintos investoriem,” komentē Mesrops Arakeljans, Mogo Armenia vadītājs.

Armēnijā izsniegtie Mogo kredīti ir vidēji 2600 EUR lieli ar 45 mēnešus ilgu atmaksas termiņu. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 12% gadā.

Mogo savā bilancē paturēs 5% no visiem Mintos aizdevumu tirgū izvietotajiem kredītiem, tādējādi saskaņojot savas un investoru intereses. Papildus tam visi Armēnijā izsniegtie Mogo kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas.

Mogo grupa uzrāda spēcīgu izaugsmi

2018. gada 31. decembrī Mogo grupas neto aizdevumu portfelis pārsniedza 140 miljonus eiro. Laika posmā no 2017. gada decembra līdz 2018. gada septembra beigām par aptuveni 47,7% palielinājās arī Mogo Finance klientu bāze. Daži no Mogo kapitāla investoriem ir arī Mintos kapitāla investori.

Izmanto šo lielisko iespēju diversificēt savu investīciju portfeli un investē Mogo Armēnijā izsniegtos auto kredītos. Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un gribi investēt jaunajos aizdevumos, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

 

Поиск

Important

No posts found.

Следите за нами