Můžete dostat zpět až 4 % na vybrané půjčky od GetBucks

13.03.2018

mintosblog

GetBucks je poslední poskytoval půjček, který nabízí vrácení části investovaných peněz zpět (dále jen „cashback“) za investice do dlouhodobých půjček. Nyní můžete vydělat cashback bonus až 4 % za investice do půjček od GetBucks se splatností jeden rok a déle. Můžete dostat cashback:

– 1 % za investice do půjček od GetBucks s dobou splatnosti od 12 do 23 měsíců

– 2 % za investice do půjček od GetBucks s dobou splatnosti od 24 do 35 měsíců

– 3 % za investice do půjček od GetBucks s dobou splatnosti od 36 do 47 měsíců

– 4 % za investice do půjček od GetBucks s dobou splatnosti od 48 měsíců a déle

Tato nabídka platí pouze po omezenou dobu. GetBucks cashback kampaně se můžete účastnit do 13.04.2018. Společnost nabízí možnost investovat do půjček poskytnutých v Polsku, Botswaně, Keni a Zambii.

Pokud chcete dostat cashback za Vaši investici, musíte se zapsat do kampaně před provedením investice. Pouze investice na Mintos primárním trhu jsou oprávněny ke cashback bonusu.

Zapište se zde>

Pro vice informací si přečtěte Všeobecné podmínky akce.

GetBucks byl první poskytovatel půjček na Mintos, který nabízel investiční příležitosti v Africe. Společnost se připojila na Mintos v červnu 2017 a investoři od té doby financovali půjčky od GetBucks na Mintos v hodnotě více než 4,9 milionů EUR. Průměrný vážený čistý výnos pro investory byl 10,5 %. GetBucks nabízí na Mintos tržišti osobní a krátkodobé úvěry v eurech (EUR) z Botswany, Keni, Polska a Zambie. Více informací o GetBucks můžete najít zde.


FAQ

Kdy dostanu vrácenu část své investice (dále „cashback“)?

Cashback bude připsán na Váš investorský účet na Mintos během šesti pracovních dnů od data provedení investice.

Co se stane, pokud poskytovatel půjčky odkoupí zpět moji dlouhodobou investici?

Někdy poskytovatel půjčky odkoupí zpět půjčku před jejím kompletním splacením. Pokud toto nastane, tak si budeme moci Váš cashback nechat.

Musím se znovu zapsat do kampaně pokaždé, když provádím novou investici?

Ne. Abyste se účastnili kampaně, tak se musíte zapsat pouze jednou. Všechny investice provedené po zapsání splňují podmínky pro účast v kampani.

Dostanu cashback také za investice, které jsem proved před zapsáním do kampaně?

Ne. Pouze investice, které jste provedl po zapsání do kampaně na Vašem investorském účtu, splňují podmínky pro cashback.

Proč bych měl investovat do dlouhodobých půjček?

Dlouhodobé investování má mnoho výhod. Nabízený výnos pro dlouhodobé půjčky bývá obecně vyšší než nabízený výnos u krátkodobých půjček. Dlouhodobé investování Vám umožní zajištění těchto výnosů na delší období. Pokud jsou Vaše peníze investovány po celou dobu, nemusíte se zabývat jejich opětovným investováním. Tohle je důležité, jelikož efekt nezainvestovaných prostředků může významně ovlivnit celkovou návratnost. Zařazením dlouhodobých půjček do Vašeho investičního portfolia také znamená lepší diverzifikaci co do typu půjček a skupin dlužníků

Komentáře