Nowe pożyczki Mogo z Gruzji są już dostępne na platformie Mintos

Mogo rozszerza swoją ofertę inwestycyjną wraz z dołączeniem do rynku Mintos Mogo Gruzja. Mogo to największy pozabankowy dostawca pożyczek samochodowych w regionie bałtyckim, natomiast Mogo Gruzja jest liderem na gruzińskim rynku pozabankowych pożyczek samochodowych. Na platformie Mintos możesz już inwestować w euro (EUR) i lari gruzińskim (GEL) w zabezpieczone pożyczki samochodowe Mogo z Gruzji.

Firma Mogo powstała w 2012 r., a jej model biznesowy opiera się na szybkiej obsłudze klienta i otwartej komunikacji. Dzięki temu podejściu pożyczkodawcy zaufało ponad 40 000 klientów na świecie. Centrala Mogo znajduje się na Łotwie, lecz firma prowadzi także działalność w Albanii, Armenii, Bułgarii, Estonii, Gruzji, na Litwie, w Mołdawii, Polsce i Rumunii.

Średnia wartość pożyczek samochodowych Mogo z Gruzji wynosi 1500 EUR i 4500 GEL, a typowy okres spłaty – 33 miesiące. Inwestorzy mogą oczekiwać rocznej stopy zwrotu netto do 14% (pożyczki w euro) i 18% (pożyczki w lari).

W ramach odpowiedzialności własnej Mogo zachowa z każdej pożyczki 5%. Wszystkie pożyczki udzielane w Gruzji są zabezpieczone gwarancją wykupu, co oznacza, że zostaną odkupione w przypadku opóźnienia spłaty o ponad 60 dni. Niektórzy inwestorzy kapitałowi posiadają udziały zarówno w Mogo, jak i Mintos.

Spółka Mogo Gruzja została założona w czerwcu 2014 r. i dotychczas udzieliła ponad 35 781 pożyczek na łączną kwotę ponad 55,7 mln euro. Firma oferuje mieszkańcom Gruzji pożyczki samochodowe z okresem spłaty do 72 miesięcy oraz umożliwia uzyskanie środków w dniu złożenia wniosku.

Typowy pożyczkobiorca Mogo Gruzja to mężczyzna w wieku 32 lat o regularnym dochodzie, który korzysta z usług Mogo, ponieważ zależy mu na prostej, szybkiej i bezproblemowej obsłudze. Choć banki w Gruzji udzielają tańszych pożyczek, wymagają wielu dokumentów, a uzyskanie środków może wiązać się z dłuższym czasem oczekiwania. Ponadto banki unikają finansowania zakupu używanych samochodów i udzielają tych pożyczek wyłącznie swoim wieloletnim klientom. Zatem Mogo zapewnia najszybszy sposób zakupu auta z minimalnym wkładem własnym, jak również błyskawiczny przelew środków dzięki zabezpieczeniu pożyczki samochodem.

Firma Mogo dołączyła do Mintos w 2015 r. Od tamtego czasu użytkownicy platformy zainwestowali w jej pożyczki około 132 mln euro. Poza pożyczkami z Gruzji Mogo oferuje na rynku Mintos także możliwość inwestycji w swoje pożyczki z Bułgarii, Estonii, Łotwy, Litwy, Polski i Rumunii oraz w niezabezpieczone pożyczki osobiste z Łotwy. Inwestycje te są obecnie dostępne w czterech walutach: euro, funcie brytyjskim, lari gruzińskim i złotym polskim.

Nie strać tej doskonałej okazji do inwestycji w pożyczki Mogo Gruzja i zyskaj zwrot netto do 18% w skali roku! Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest i chcesz zainwestować w nowe pożyczki, pamiętaj o aktualizacji ustawień!

Komentarze