Nyní můžete investovat do auto půjček od Lendrocku ze Španělska, který se připojil na Mintos

12.06.2019

mintosblog

Investiční příležitosti na platformě Mintos se stále zvyšují a Vy nyní můžete poprvé investovat do auto půjček poskytnutých ve Španělsku! To je možné díky tomu, že máme nového člena Mintos rodiny – Lendrock, poskytovatele auto půjček se sídlem ve Španělsku.

Společnost Lendrock, která byla založena v roce 2015, poskytuje rychlé a flexibilní financování pro své zákazníky, kteří nakupují auta nižší cenové kategorie do 10 000 EUR. Lendrock je jedinou finanční platformou, která se specializuje na financování nízko nákladových automobilů v zemi.

To znamená, že Lendrock pomáhá nejen zákazníkům financující svůj nákup auta, ale také prodejcům aut. Společnost proto uzavřela partnerství s více než 500 prodejci automobilů ze Španělska. Lendrock pokrývá všechny aspekty od poskytnutí půjčky až po servis, včetně registrace vozidla. Společnost od svého založení obdržela více než 13 000 žádostí o úvěr a poskytla úvěr více než 1 000 dlužníků.

Lendrock slibuje rychlé a přesné služby

Lendrock poskytuje své půjčky prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony. Využívá alternativních dat k určení bonity zákazníků s ohledem nejen na jejich schopnost splácet úvěr, ale také z hlediska stability příjmů a nákladů. Tento proces umožňuje společnosti rozhodnout o žádostech o úvěr za pouhé 3 sekundy u 80 % potenciálních zákazníků.

Jsme nadšeni, z možnosti se připojit na Mintos, který je dle našeho názoru lídrem trhy alternativního financování pro spotřebitele. Díky platformě Mintos diverzifikujeme naše zdroje financování a podpoříme náš růst, budeme také schopni pomoci většímu množství prodejců aut prodávat více automobilů a dostat více spotřebitelů k autům, které potřebují,“ říká Ventura Pobre, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Lendrock.

Lendrock je prověřen třemi roky zkušeností, během kterých zafinancoval více než 1 000 automobilů. Navíc společnost nabízí jedinečnou příležitost všem zúčastněným stranám: prodejcům aut, spotřebitelům a investorům. Lendrock je totiž podporován a financován předními soukromými a institucionálními investory.

Investování do auto půjček od Lendrocku na platformě Mintos

Společnost Lendrock na platformě Mintos nabízí své auto půjčky zveřejněné v Eurech (EUR). Úvěry budou na tržišti v rozpětí od 2 000 EUR do 8 000 EUR s dobou splatnosti do 4 roky. Můžete očekávat čistý roční výnos až 14 %. Pro udržení tzv. kůže ve hře si společnost ponechá 15 % na své rozvaze z každé půjčky umístěné na tržiště.

Ke konci prvního čtvrtletí roku 2019 měl Lendrock čisté úvěrové portfolio ve výši 2 miliony EUR. Ve stejném období dosáhla společnost hrubého zisku ve výši 70 000 EUR. Od svého vzniku poskytla 1 100 úvěrů v hodnotě přibližně 3,5 mil. EUR.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost diverzifikovat své investiční portfolio a přidejte auto půjčky poskytnuté ve Španělsku do svého mixu – jsou poprvé dostupné na tržišti! Pokud používáte Auto Invest, nezapomeňte upravit vaše nastavení odpovídajícím způsobem.

 

Komentáře