Obejrzyj nasz ostatni webinar z ID Finance

Nie udało Ci się wziąć udziału w naszym ostatnim webinarze z ID Finance? We wtorek, 24 kwietnia, Mintos przeprowadził webinar na żywo wraz z ID Finance – firmą, która
ostatnio rozszerzyła swoją ofertę na platformie o pożyczki udzielane w Kazachstanie. ID Finance jest dynamicznie rozwijającą się spółką, a jej działalność obejmuje analizę danych, ocenę wiarygodności kredytowej i cyfrowe usługi finansowe. CEO i współzałożyciel ID Finance, Boris Batine, oraz CFO ID Finance Kazachstan, Alexander Pak, ujawnili najnowsze wyniki finansowe grupy i przedstawili potencjał rynku finansowania alternatywnego w Kazachstanie.

Z przyjemnością informujemy, że inwestowanie w pożyczki w tenge kazachskim (KZT) na platformie Mintos jest teraz jeszcze łatwiejsze, ponieważ prowizja za wymianę waluty z euro (EUR) na KZT została obniżona do 1,25%. Oznacza to, że możesz uzyskać wyższy roczny zysk netto ze swoich inwestycji. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowa stawka.  

Jeżeli nie mogłeś wziąć udziału w webinarze, możesz obejrzeć go tutaj na youtube.

Możesz także obejrzeć tutaj prezentację ID Finance, która zawiera najnowsze wyniki finansowe grupy.

Pod koniec webinaru odbyła się sesja pytań i odpowiedzi na żywo, podczas której uczestnicy zadawali pytania m.in. o rentowności grupy w 2017 r. i dlaczego Ameryka Łacińska jest atrakcyjnym rynkiem dla ID Finance. W kolejnych dniach opublikujemy na naszym blogu wszystkie odpowiedzi na pytania, które padły podczas webinaru i na które jeszcze nie udało się udzielić odpowiedzi.

Komentarze