Otrzymaj premię do 4% na wybrane pożyczki GetBucks

13.03.2018

mintosblog

GetBucks jest naszym aktualnym pierwotnym pożyczkodawcą, który oferuje premię na długoterminowe inwestycje! Możesz zdobyć premię w wysokości 4% inwestując w pożyczki GetBucks o okresie spłaty wynoszącym co najmniej 12 miesięcy. Możesz uzyskać premię:

–  w wysokości 1% inwestycji w przypadku pożyczek GetBucks z okresem spłaty wynoszącym od 12 do 23 miesięcy;

– w wysokości 2% inwestycji w przypadku pożyczek GetBucks z okresem  spłaty wynoszącym od 24 do 35 miesięcy;

– w wysokości 3% inwestycji w przypadku pożyczek GetBucks z okresem spłaty wynoszącym od 36 do 47 miesięcy;

– w wysokości 4% inwestycji w przypadku pożyczek GetBucks z okresem spłaty wynoszącym 48 miesięcy lub więcej.

Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas. W promocji GetBucks „Zwrot pieniędzy” możesz wziąć udział do 13.04.2018. Spółka oferuje możliwość inwestycji w pożyczki udzielone w Polsce, Botswanie, Kenii i Zambii.

Aby otrzymać premię, przed dokonaniem inwestycji należy zapisać się do promocji. Promocja dotyczy jedynie inwestycji na rynku pierwotnym na platformie Mintos.

Zapisz się teraz >

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.

GetBucks jest pierwszym pierwotnym pożyczkodawcą na rynku Mintos, który oferuje możliwość inwestycji w Afryce. Spółka dołączyła do Mintos w czerwcu 2017 r. i od tamtego czasu użytkownicy platformy zainwestowali łącznie ponad 4,9 mln euro w pożyczki GetBucks. Średnia ważona stopa zwrotu netto dla inwestorów wynosi 10,5%. GetBucks umieszcza na platformie Mintos krótkoterminowe pożyczki osobiste w euro (EUR) udzielone w Botswanie, Kenii, Polsce i Zambii. Więcej informacji na temat GetBucks możesz znaleźć tu.


FAQ

Kiedy otrzymam premię?

Środki zostaną przelane na konto inwestora na platformie Mintos w terminie do 6 dni roboczych od daty dokonania inwestycji.

Co się stanie, gdy pierwotny pożyczkodawca wykupi moją długoterminową inwestycję?

Czasami pierwotni pożyczkodawcy wykupują pożyczki przed zakończeniem okresu spłaty. W takim przypadku inwestor zachowa premię.

Czy muszę się zapisywać do promocji za każdym razem, kiedy chcę dokonać nowej inwestycji?

Nie. Aby uczestniczyć w promocji, wystarczy raz się zapisać. Wszystkie inwestycje dokonane po zgłoszeniu kwalifikują się do wypłaty premii.

Czy inwestycje dokonane przed zapisaniem się do promocji również kwalifikują się do wypłaty premii?

Nie. Jedynie nowe inwestycje dokonane po zgłoszeniu udziału w promocji na stronie konta inwestora kwalifikują się do wypłaty premii.

Czy warto inwestować w długoterminowe pożyczki?

Inwestowanie w długoterminowe pożyczki przynosi dużo korzyści. Stopy zwrotu są zwykle wyższe niż w przypadku pożyczek krótkoterminowych i obowiązują dłużej, co zapewnia wyższe zyski. Włączenie do portfela inwestycyjnego długoterminowych pożyczek oznacza także większą dywersyfikację pożyczek i pożyczkobiorców.

Komentarze