Pievienojies mūsu vebināram ar GetBucks!

28.03.2018

mintosblog

Aicinām Tevi pievienoties mūsu jaunākajam vebināram, kuru rīkosim sadarbībā ar GetBucks. GetBucks, kas ietilpst Frankfurtes biržā kotētajā MyBucks, ir viens no Āfrikā vadošajiem alternatīvās kreditēšanas uzņēmumiem. Patlaban uzņēmums Mintos aizdevumu tirgū piedāvā investīciju iespējas Botsvānā, Kenijā, Polijā un Zambijā izsniegtos patēriņa kredītos.

Datums un laiks: Trešdiena, 4. aprīlis, plkst. 19:00 (CET)

Ilgums: 45 minūtes

Dalībnieki:

–    Tims Nujs – MyBucks vadītājs

–    Fernando Oltra – korporatīvo finanšu vadītājs

Vebināru vadīs Mintos satura mārketinga vadītāja Celeste Skinere.

GetBucks pārstāvji dalīsies savās zināšanās par alternatīvo aizdevumu tirgu Āfrikā un skaidros, kāpēc šajā kontinentā ir spēcīgas investīciju iespējas. Viņi atklās nesenākos GetBucks finanšu rādītājus, tostarp grupas finanšu rādītājus sešu mēnešu periodā līdz 2017. gada 31. decembrim. GetBucks pārstāvji izklāstīs arī uzņēmuma nākotnes plānus.

Pēc GetBucks prezentācijas notiks jautājumu un atbilžu sesija. Tās laikā Tev čatā būs iespēja uzdot visus sev interesējošos jautājumus. Savus jautājumus GetBucks komandai Tu vari iesūtīt arī iepriekš, rakstot uz [email protected].

Reģistrējoties vebināram, lūdzu, izmanto sava Mintos investora konta e-pasta adresi. Vebinārs tiks vadīts angļu valodā.

Vebinārs notiks interneta pārlūkā, tāpēc nekāda papildu programmatūra nav nepieciešama. Optimālam vebināra sniegumam mēs iesakām izmantot Chrome vai Firefox.

Priecāsimies par Tavu dalību vebinārā!

Reģistrējies šeit>

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums