Polijas aizdevējs Dziesiątka Finanse uzsāk patēriņa kredītu izvietošanu Mintos

13.06.2019

mintosblog

Polija ir svarīgs investīciju reģions Mintos aizdevumu tirgū, tāpēc ar prieku informējam, ka esam uzsākuši sadarbību ar Dziesiątka Finanse, tādējādi aizdevumu izsniedzēju skaits, kas piedāvā investīciju iespējas Polijā ir pieaudzis no 10 līdz 11.

Dziesiątka Finanse ir Polijas patēriņa (vairāku maksājumu) kredītu nozarē strādājošs aizdevējs. Uzņēmums kredītus izsniedz jebkādam aizņēmējiem aktuālam mērķim (pēc klienta verifikācijas). Klienti kredītam var pieteikties uzņēmuma mājaslapā vai ar pārstāvja starpniecību pa tālruni. Kredīti ir diapazonā no 500 līdz 15 000 Polijas zlotu (116 līdz 3480 eiro), un nauda tiek nogādāta pie klienta mājās.

Dziesiątka Finanse – atzīts vārds Polijā

Aizdevumu izsniedzējs ir pieredzējis spēlētājs Polijas kreditēšanas tirgū, kurā tas darbojas jau 18 gadus. Pēdējos astoņus gadus uzņēmums strādā ar nosaukumu Dziesiątka Finanse.

Pagājušajā gada martā uzņēmumu iegādājās Credit Royal grupa. Kopš tā laika aizdevumu izsniedzējs ir piedzīvojis strauju izaugsmi un gada laikā ir četras reizes palielinājis tā darbības apjomu.

2012. gadā dibinātais Credit Royal® darbojas finanšu un juridisko pakalpojumu jomā, un tā komandu veido pieredzējuši speciālisti un atzīti eksperti. Credit Royal® valdes locekļu zināšanas un pieredze ir ievērojama vērtība uzņēmumam.

Kopš dibināšanas līdz 2019. gada maijam Dziesiątka Finanse ir izsniedzis 44 115 kredītu 52,6 miljonu Polijas zlotu apmērā (12,2 miljoni eiro), un tā neto kredītportfelis ir 2,5 miljoni eiro. Šajā laika posmā uzņēmums ir piesaistījis 9264 klientus.

Dziesiątka Finanse ir tālredzīga motivācija pievienoties Mintos. Pateicoties sadarbībai ar Mintos, uzņēmums grib piekļūt plašākam tirgum – 2020. gadā tas uzsāks darbību Spānijā, bet galvenais mērķis ir kļūt par vienu no lielākajiem aizdevējiem Polijā un paplašināt savu darbību ārpus tās.

Dziesiątka Finanse Mintos aizdevumu tirgū

Dziesiątka Finanse tagad Mintos aizdevumu tirgū izvietos Polijā izsniegtus patēriņa kredītus eiro un Polijas zlotos. Tie ir diapazonā no 500 līdz 15 000 Polijas zlotu ar atmaksas termiņu līdz diviem gadiem. Kredītu maksājumi tiek veikti katru nedēļu. Gan no eiro, gan Polijas zlotos izvietotajiem kredītiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 14% gadā.

Visiem Mintos pieejamajiem Dziesiątka Finanse kredītiem tiek nodrošināta atpirkšanas garantija. Tas nozīmē, ja kredīta atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas, aizdevumu izsniedzējs to atpirks no investoriem. Turklāt, lai saglabātu līdzdalību aizdevumos, uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no visiem aizdevumu tirgū izvietotajiem kredītiem.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums