Polský poskytovatel osobních půjček Dziesiatka Finanse se připojil na platformu Mintos

13.06.2019

mintosblog

Polsko je pro nás ve společnosti Mintos klíčovou investiční zemí, a proto Vám s potěšením oznamujeme, že počet poskytovatelů půjček, kteří nabízejí své investiční příležitosti z Polska, se právě rozšířil z 10 na 11. Na trh se připojuje společnost Dziesiątka Finanse.

Dziesiątka Finanse je polská úvěrová společnost působící v oblasti osobních úvěrů se splátkami. Po jejich ověření nabízí společnost svým zákazníkům bezúčelné půjčky. Zákazníci mohou požádat o úvěr ve výši od 500 PLN do 15 000 PLN (116 EUR až 3 480 EUR) prostřednictvím internetových stránek společnosti nebo prostřednictvím agenta na telefonu. Následně budou peníze doručeny do domu klienta.

Dziesiatka Finanse – známé jméno v Polsku

Poskytovatel půjček je zavedeným hráčem na polském úvěrovém trhu, který v zemi působí již 18 let. Posledních osm let funguje pod názvem Dziesiątka Finanse.

Loňský březen byla společnost akvírována skupinou Credit Royal a od té doby poskytovatel půjček rychle roste. Během jednoho roku dokázal čtyřnásobně zvýšit rozsah svého podnikání.

Společnost Credit Royal® existuje od roku 2012 a působící v oblasti finančních a právních služeb. Credit Royal® se skládá z odborníků a uznávaných odborníků. Znalosti a zkušenosti představenstva společnosti Credit Royal® jsou pro ni obrovským přínosem.

Od svého založení do května 2019 poskytla Dziesiątka Finanse 44 115 úvěrů v hodnotě 52,6 milionu PLN (12,2 milionu EUR) a v květnu měla netto úvěrové portfolio ve výši 2,5 milionu EUR. Společnost zvládla přilákat 9 264 klientů.

Dziesiątka Finanse má dlouhodobou motivaci připojit se na platformu Mintos. Společnost, zároveň se svým připojením na platformu Mintos, také plánuje oslovit svými službami další trhy. V roce 2020 zahájí podnikání ve Španělsku. Jejím cílem je stát se jednou z největších úvěrových společností v Polsku a rozšířit své aktivity také mimo území Polska.

Dziesiatka Finance na platformě Mintos

Dziesiątka Finanse Vám nyní na platformě Mintos nabízí své osobní půjčky z Polska v PLN a EUR. Půjčky jsou v rozpětí od 500 PLN do 15 000 PLN se splatností až 2 roky. Úvěry jsou spláceny v týdenních splátkách a můžete očekávat netto roční výnos až 14 %.

Veškeré půjčky od společnosti Dziesiątka Finanse jsou na platformě Mintos zajištěny garancí zpětného odkoupení. To znamená, že pokud je úvěr v prodlení 60 a více dnů, tak bude odkoupen poskytovatelem půjček. Zároveň, aby si společnost udržela kůži ve hře, tak si na své rozvaze ponechá 10 % ze všech úvěrů umístěných na tržiště.

 

Komentáře