Přední poskytovatel půjček z Kazachstánu se připojil na Mintos

26.10.2018

mintosblog

Společnost Lending & Finance Technologies (LF TECH) se právě připojila na tržiště a nabízí Vám příležitost investovat do svých krátkodobých spotřebitelských půjček poskytnutých v Kazachstánu. Společnost je jeden z předních poskytovatelů půjček v Kazachstánu a nyní umisťuje své půjčky na Mintos pro investování v EUR a KZT. Nezmeškejte tuto skvělou příležitost vydělat čistý roční zisk až 18 % u půjček v KZT a až 11 % u půjček zveřejněných v EUR!

Společnost začala podnikat v roce 2012, kdy otevřela svoji první pobočku. Od té doby skupina otevřela 130 poboček napříč celým státem, zavedla svůj vlastní online produkt s posouzením žádost do patnácti minut a expandovala svoji přítomnost na ruském trhu. Svým zákazníkům poskytuje individuální přístup, rychlé služby a pohodlí při používání jejich služeb. Tyto výhody přilákaly v Kazachstánu více než 500 000 unikátních zákazníků.

Průměrná půjčka poskytnutá v Kazachstánu společnosti LF TECH je 100 EUR. Doba splatnosti je až 30 dní a uživatel půjčky splatí svojí půjčku v jedné splátce. Můžete očekávat roční čistý výnos až 11 % u půjček zveřejněných v EUR a 18 % u půjček v KZT. Společnost LF TECH do budoucna také plánuje zvýšit svoji nabídku půjček k investici na Mintos o auto půjčky a půjčky se zástavou.

Všechny půjčky od LF TECH jsou zabezpečeny garancí zpětného odkoupení a budou odkoupeny, pokud bude půjčka v prodlení 60 nebo více dní. Navíc, aby byl zájem poskytovatele půjčky a investorů stejný, ponechá si společnost 15 % z každé půjčky umístěné na tržiště jako svoji kůži ve hře.

Společnost je ze 100 % financována vlastním kapitálem, takže udržuje velice silnou rozvahu. Společnost od roku 2012 poskytla v Kazachstánu okolo 1 252 000 půjček v hodnotě 122,3 miliony EUR. Na konci září 2018 dosáhlo její čisté úvěrové portfolio 19 milionů EUR. Společnost očekává v následujících letech stabilní růst tržeb a zisků na svém domácím trhu a v Rusku, a také plánuje pokračovat v expanzi v Jihovýchodní Asii.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost investovat do krátkodobých půjček z Kazachstánu poskytnutých společností LF TECH! Pokud používáte Auto Invest, tak se ujistěte, že jste aktualizovali Vaše nastavení.

Komentáře

Hledat

Important

No posts found.

Následuj nás