První poskytovatel půjček z Ukrajiny se připojuje na Mintos!

15.08.2018

mintosblog

Mintos pokračuje ve své zeměpisné expanzi. Jsme potěšeni Vám oznámit, že jsme připojili na tržiště prvního poskytovatele půjček z Ukrajiny! Dinero je nejrychleji rostoucí online poskytovatel půjček na Ukrajině a specializuje se na poskytování krátkodobých půjček. Společnost nyní nabízí příležitost investovat do krátkodobých půjček zveřejněných v EUR na platformě Mintos s očekávaným čistým ročním výnosem až 9,5 %.

Společnost Dinero byla založena v roce 2017 a k 30. červnu 2018 poskytla 59 000 půjček a má čisté úvěrové portfolio více než 2 miliony EUR. Hlavním cílem společnosti Dinero je poskytovat zákazníkům okamžitou asistenci v případě nepředvídaných finančních situací. Společnost pro stanovení úvěruschopnosti svých klientů je využívá různé hodnotící modely, které využívají klientovy sociodemografických parametrech, jako jsou věk, kreditní historie a ostatní faktory.

„Dinero je velice hrdé na možnost se připojit na Mintos tržiště. Půjčování přes tržiště vidíme jako jeden z globálních trendů finančních trhů,“ říká Ilya Vesely, CEO společnosti Dinero.

Krátkodobé půjčky poskytnuté společností Dinero na Ukrajině a umístěné na Mintos tržiště jsou v rozmezí 20 EUR do 360 EUR. Doba splácení je od 7 do 30 dnů. Můžete očekávat čistý roční výnos 9,5 %.

Všechny půjčky od Dinero jsou zabezpečeny garancí zpětného odkupu, což znamená, že poskytovat půjčky ji odkoupí zpět v případě, že jakákoli půjčka bude více než 60 dní po splatnosti. Společnost si ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na Mintos na své rozvaze, aby si udržela kůži ve hře.

Investiční struktura

Bereme v úvahu právní požadavky a zájmy investorů, proto investoři mohou získat expozici vůči půjčkám od Dinero investováním do půjček poskytnutých společností Mintos Finance SIA, společnost skupiny Mintos, společnosti Mondoo SIA, společnost skupiny Dinero.

Splácení každé půjčky poskytnuté společností Mintos Finance společnosti Mondoo bude záviset na splátkách konkrétní půjčky poskytnuté společností Mondoo společnosti Dinero a tyto půjčky budou záviset na splátkách konkrétní půjčky poskytnutých společností Dinero svým zákazníkům. Půjčky Mintos Finance budou přímo zajištěny zástavou na nároky plynoucí z poskytnutých půjček společností Dinero svým zákazníkům.

Mintos Finance bude poskytovat financování Mondoo do výše 90 % jistiny konkrétní půjčky, kterou společnost Dinero poskytla svému zákazníkovi. Na základě toho si tedy společnost Dinero ponechá 10 % jako svoji kůži ve hře. Dinero bude splácet půjčky společnosti Mondoo dle příslušných splátek konkrétní půjčky, kterou společnost Dinero poskytla svému zákazníkovi.

Pokud se zákazníkova půjčka ocitne v prodlení 60 a více dnů, společnost Mondoo zajistí kompletní splacení konkrétní části půjčky společně s nahromaděným úrokem společnosti Mintos Finance, kterou společnost Mintos Finance poskytla společnosti Mondoo. Společnost Mondoo zajistí zpětné odkoupení nároků z této půjčky od investorů.

Popis struktury je dostupný v dohodě o půjčce a dohodě o postoupení společnosti Mintos Finance.

„Jsme velice potěšeni možností přivítat Dinero do Mintos rodiny. Naším hlavním cílem ve společnosti Mintos je vytvoření globálního tržiště pro půjčky. Zeměpisná expanze je klíčem k dosažení tohoto cíle. Doufáme, že si investoři užijí tuto fantastickou příležitost pro diverzifikování svého investičního portfolia a investují do krátkodobých půjček poskytnutých na Ukrajině,“ říká Martins Sulte, CEO a spoluzakladatel společnosti Mintos.

Běžný žadatel o půjčku poskytnutou společností Dinero je ve věku 18 až 75 let, který si obvykle půjčku bere pro osobní neočekávané výdaje. Společnost zákazníkům účtuje roční procentní sazbu nákladů (RPSN) 270 %.

Společnost od svého založení v listopadu 2017 a během pouhých 8 měsíců podnikání poskytla půjčky v celkové hodnotě převyšující 4 miliony EUR. Dinero momentálně zaměstnává více než 80 zaměstnanců a k 30. červnu 2018 počet aktivních zákazníků přesáhl 37 000.

Diverzifikujte Vaše investiční portfolio investováním do půjčket poskytnutých společnosti Dinero na Ukrajině! Upravte Vaše nastavení odpovídajícím způsobem, pokud používáte Auto Invest.

Komentáře

Hledat

Important

No posts found.

Následuj nás