Rumānijas hipotekāro kredītu izsniedzējs Extra Finance tagad piedāvā aizdevumus ar atpirkšanas garantiju

16.11.2017

mintosblog

Viens no Rumānijā vadošajiem nebanku hipotekāro kredītu izsniedzējiem Extra Finance savam piedāvājumam Mintos tirgū ir pievienojis aizdevumus ar atpirkšanas garantiju.

Šie jaunie Extra Finance aizdevumi būs pieejami gan eiro (EUR), gan Rumānijas lejās (RON). Aizdevumi būs robežās no EUR 5000 līdz EUR 50 000 ar atmaksas termiņu no 9 līdz 60 mēnešiem. Investoru neto peļņa sasniegs 10-11% gadā. Vismaz 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma Extra Finance paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Extra Finance pievienojās Mintos 2017. gada janvārī, piedāvājot ar hipotēku nodrošinātus aizdevumus bez atpirkšanas garantijas. Izmantojot Mintos, uzņēmums ir finansējis aizdevumus EUR 530 000 apmērā.

Extra Finance ir nebanku aizdevējs Rumānijā, kas darbojas jau vairāk nekā astoņus gadus. Uzņēmumam ir filiāles divās pilsētās Rumānijā. Extra Finance ieņēmumi pagājušajā gadā sasniedza 20.5 miljonus eiro, savukārt neto peļņa bija nedaudz mazāka kā divi miljoni eiro. Tā kredītportfelis bija 14.6 miljoni eiro.

Komentāri