Uzzini, kāpēc daži aizdevumu izsniedzēji ir atstājuši Mintos

26.06.2019

mintosblog

Uzsākot sadarbību ar aizdevumu izsniedzējiem, mēs vispirms veicam rūpīgu uzticamības pārbaudes procesu, kurā tiek izvērtēta uzņēmuma kredītportfeļa kvalitāte, finansiālā stabilitāte, vadības līdzšinējais sniegumus un citi faktori. Ja aizdevumu izsniedzējs atbilst mūsu augstajiem standartiem, tas tiek iekļauts Mintos aizdevumu tirgū.

Tomēr dažkārt situācija ar mūsu aizdevumu izsniedzējiem mainās, un tiem nākas atstāt Mintos. Šodien mēs Tev gribam sniegt jaunāko informāciju par dažiem aizdevumu izsniedzējiem, kuri ir nesen pametuši aizdevumu tirgu, paskaidrojot šīs rīcības iemeslus. Ir svarīgi atzīmēt, ka katrs aizdevumu izsniedzējs ir izpildījis visas savas saistības pret Mintos investoriem, atpērkot visus neatmaksātos aizdevumus.

InviPay

InviPay uzsāka sadarbību ar Mintos 2018. gada februārī, piedāvājot investēt Polijā izrakstītu rēķinu finansēšanā. Tomēr uzņēmuma finansiālās situācijas pasliktināšanās dēļ Mintos lauza līgumu ar InviPay, lai aizsargātu mūsu investorus.

GetBucks Poland

GetBucks Poland pameta aizdevumu tirgu, jo tā mātesuzņēmums MyBucks ir piedzīvojis grupas rekapitalizāciju, kuras ietvaros uzņēmums aptuveni 53 miljonus eiro vērtus aizdevumus plāno konvertēt kapitālā.

Rezultātā MyBucks ir nolēmis pārtraukt aizdevumu izsniegšanu Eiropā, tā vietā pilnībā koncentrējoties uz Āfrikas tirgu. Investoriem joprojām ir iespēja investēt GetBucks aizdevumos, kas izsniegti vairākās Āfrikas kontinenta valstīs.

PimPay

Arī PimPay, kas Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2017. gada beigās, ir atstājis mūsu aizdevumu tirgu, taču tā, visticamāk, būs tikai īslaicīga atdalīšanās, jo uzņēmumā notiek pārstrukturēšanās.

ID Finance Georgia (Solva LLC)

ID Finance ir nolēmis koncentrēties uz darbību Latīņamerikas reģionā, Spānijā un Kazahstānā. Līdz ar to uzņēmums ir mainījis savu uzņēmējdarbības veidu Gruzijā.

Šī iemesla dēļ Solva LLC aizdevumu tirgū vairs nepiedāvā Gruzijā izsniegtus patēriņa kredītus. Taču investoriem joprojām ir iespēja investēt ID Finance aizdevumos, kas izsniegti Spānijā, Kazahstānā un Meksikā.

 

Komentāri