V Estonsku působící poskytovatel půjček rozšiřuje na platformě Mintos svoji přítomnost!

22.11.2018

mintosblog

Máme skvělou zprávu – Placet Group rozšiřuje na platformě Mintos svoji přítomnost! Proto máte nyní skvělou příležitost investovat do jeho osobních půjček z Lotyšska, zároveň s jeho osobními půjčkami z Estonska, které jsou již na tržišti dostupné. Využijte této skvělé příležitosti a vydělejte čistý roční výnos až 9 %!

Placet Group je nebankovní finanční poskytovatel půjček z Estonka. Začala podnikat před více než desetiletím v roce 2005 a v Lotyšsku pod svojí první značkou v roce 2011. Hlavní hodnoty společnosti zahrnují spokojenost zákazníků, která je výsledkem vysoce kvalitních, rychlých a efektivních služeb. Díky těmto hodnotám společnost již v Lotyšsku přilákala přes 200 000 unikátních zákazníků.

Průměrná osobní půjčka z Lotyšska od společnost Placet Group na Mintos tržišti je okolo 700 EUR, kompletní rozpětí půjček společnosti na tržišti je od 50 do 14 500 EUR.

Doba splácení je v rozmezí od 3 měsíců až po 6 let, přičemž 18 měsíců je nejčastější doba splácení. Můžete očekávat čistý roční výnos až 9 %.

Všechny půjčky od společnost Placet Group jsou s garancí zpětného odkoupení. To znamená, že poskytovatel půjčky, v případě prodlení půjčky o více jak 60 dní, půjčku odkoupí zpět. Společnost si také ponechá na své rozvaze 10 % z každé půjčky umístěné na tržiště jako tzv. kůží ve hře, aby se zajistil společný zájem společnosti s investory. Placet Group má historicky nízkou míru selhání dlužníků. Procento úvěrového portfolia, které selže je okolo 5 %.

Společnost Placet Group od roku 2007 poskytla v Lotyšsku okolo 540 tisíc půjček v hodnotě 70 milionů EUR. Na konci roku 2018 dosáhlo její čisté úvěrové portfolio v Lotyšsku 9,5 milionu EUR a čisté úvěrové portfolio skupiny dosáhlo 25 milionů EUR.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost investovat do osobních půjček z Lotyšska od Placet Group! Pokud používáte Auto Invest, ujistěte se, že jste patřičně aktualizovali Vaše nastavení.

 

Komentáře