Varks.am piesaista ilgtermiņa kapitālu, kas sniegs papildu drošību Mintos investoriem

28.03.2018

mintosblog

Varks.am akcionāri ir nolēmuši palielināt Varks.am reģistrēto akciju kapitālu no 455 miljoniem Armēnijas dramu uz 600 miljoniem Armēnijas dramu (aptuveni viens miljons eiro). Tādējādi tiks palielināts pašu kapitāls, kā arī paaugstināta uzņēmuma finansiālā stabilitāte. Izmaiņas akciju kapitālā tiks reģistrētas tuvāko nedēļu laikā.

Papildus tam Varks.am noslēdza arī subordinēto aizdevuma līgumu 1,5 miljonu eiro apmērā. Subordinētais aizdevuma līgums paliks spēkā, lai Varks.am nodrošinātu vismaz 15% pašu kapitāla īpatsvaru, kas garantēs stabilu un līdzsvarotu uzņēmuma izaugsmi. Tas apstiprina Varks.am akcionāru ilgtermiņa nodomus un dod papildu drošību Mintos investoriem, kuri investē uzņēmuma īstermiņa aizdevumos.

Varks.am paplašina savu darbību Armēnijā. 2018. gadā uzņēmums ir atvēris divas jaunas filiāles, un nākamo piecu mēnešu laikā ir plānots atvērt vēl četras filiāles, kas nodrošinās plašāku klātbūtni visā Armēnijā. Filiāļu tīkla paplašināšana ļaus uzņēmumam izvērst darbību Erevānā, kā arī vairumā lielāko pilsētu Armēnijas reģionos.

Varks.am klientu atsauksmes liecina, ka viņi novērtē ērto piekļuvi uzņēmuma pakalpojumiem, pateicoties tā plašajam filiāļu tīklam. Varks.am atrodas tuvu, klientus apkalpo ļoti ātri un efektīvi, kā arī piedāvā klientiem izdevīgus aizņemšanās nosacījumus. Tas garantē augstu klientu apmierinātības līmeni un arvien vairāk atkārtotu klientu.

Varks.am pievienojās Mintos 2018. gada februārī, un aizdevumu tirgū izvieto Armēnijā izsniegtus īstermiņa aizdevumus ar vidēji 30 dienas ilgu atmaksas termiņu. Līdz šim, izmantojot Mintos, investori Varks.am aizdevumos ir investējuši vairāk nekā 10 miljonus eiro. 2018. gada 28. februārī uzņēmuma neto kredītportfelis bija vairāk nekā 10,8 miljoni eiro. Pašlaik Varks.am izsniegtie īstermiņa aizdevumi ar līdz 30 dienām ilgu atmaksas termiņu investoriem Mintos aizdevumu tirgū tiek piedāvāti ar saistošām peļņas likmēm līdz pat 14%. Tā ir pievilcīga atdeve no augstas likviditātes investīcijām.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums